Mzdový účtovník/účtovníčka

Consultare Team, s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
apríl 2023, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacpodľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie a spracovanie personálnej a mzdovej agendy klientov spoločnosti v zmysle platných slovenských zákonov,
• poradenstvo v oblasti mzdového účtovníctva,
• zabezpečovanie agendy pracovno-právnych vzťahov, príprava pracovných zmlúv a ich zmien,
• vedenie personálnych spisov zamestnancov,
• spracovanie agendy, príprava podkladov a komunikácia s príslušnými inštitúciami (zasielanie výkazov, prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do poisťovní),
• sledovanie a aplikácia legislatívnych zmien,
• evidencia a spracovanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, zálohy na mzdy, pôžičky a úvery, vyúčtovania, exekúcie a pod.),
• spracovanie ročných zúčtovaní daní z príjmov,
• archivácia dokladov súvisiacich so mzdovou a personálnou agendou podľa zákona,
• ďalšie úlohy vo vzťahu k danej pracovnej pozícii, resp. podľa pokynov nadriadeného

• firemný telefón a notebook,
• home office podľa dohody so zamestnávateľom,
• flexibilita pracovného času,
• možnosť profesne rásť, vzdelávať sa v danej profesnej oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

mzdové účtovníctvo, personalistika, ľudské zdroje - výhodou

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti v práci s programom KROS Olymp a PREMIER sú výhodou,
• prax v oblasti personalistiky a zúčtovania miezd min. 2 roky,
• zodpovedný prístup, samostatnosť, dôslednosť
• záujem učiť sa nové veci, vzdelávať sa v uvedenej oblasti

Sme účtovná a poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné účtovné služby, spracovanie miezd, daňové poradenstvo a audit.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4508193  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac