Servisný technik pre Construction SITECH CZ - pobočka Banská Bystrica

Construction SITECH CZ s.r.o. - organizačná zložka

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Construction SITECH CZ s.r.o. (pobočka na Slovensku - Banská Bystrica), exkluzívny distribútor americkej spoločnosti TRIMBLE v oblasti riadenia stavebných strojov, meracích systémov, manažmentu flotily stavebných strojov a špeciálnych aplikácií, hľadá Servisného technika s nasledovnou náplňou práce:
- inštalačné a servisné práce v rámci SR a ČR
- inštalácia nivelačných systémov pracujúcich podľa digitálneho modelu terénu na rôzne typy stavebných strojov (grejdere, dozéry, finišéry, rýpadlá a pod.)
- inštalácia vážiacich systémov pre kolesové nakladače, rýpadlá a dopravníkové pásy
- riešenie technických problémov a školenia zákazníkov
- hotline a odborné poradenstvo

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

ZM = 900 € brutto + pohyblivá zložka po zapracovaní až do 55 % hrubej mzdy

Ponúkame:
- prácu s najmodernejšími technológiami v stavebníctve
- firemnú podporu a vzdelávanie aj v zahraničí
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- príležitosť odborného rastu

Vaše životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na adresu [email protected] s uvedením predmetu e-mailu: Servisný technik pre
Construction SITECH CZ.

Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú najlepšie spĺňať všetky kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti stavebníctva alebo geodézie výhodou
- anglický jazyk - výhodou
- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- časová flexibilita a ochota cestovať (časté cestovanie primárne v rámci Slovenska, príležitostne do Čiech)
- ochota vzdelávať sa
-aktívna práca s MS Office
- aktívny vodič

Spoločnosť Construction SITECH CZ s.r.o., exkluzívny distribútor americkej spoločnosti TRIMBLE v oblasti riadenia stavebných strojov, meracích systémov, manažmentu flotily stavebných strojov a špeciálnych aplikácií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Zvolenská cesta 25
974 05 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivan Blažek
Tel.: +420733738481
E-mail: poslať životopis
ID: 2576900   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   ZM = 900 € brutto + pohyblivá zložka po zapracovaní až do 55 % hrubej mzdy