Projektový inžinier

Constellium Extrusions Levice s.r.o.

Miesto práce
Levice, Levice
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacponúkaný plat od 1500 € (v závislosti od skúseností kandidáta) + mesačný bonus + polročná odmena + ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Stanovenie časového plánu projektov a zodpovednosť za ukončenie v plánovanom termíne pri dodržaní rozpočtu projektu a kvality výrobkov.
• Zabezpečuje tok informácií medzi oddeleniami v rámci projektu.
• Podieľanie sa na zhotovení výkresovej dokumentácie.
• Zodpovednosť za proces dopytového konania.
• Zodpovednosť za proces zmenového konania a transformácie požiadaviek zákazníka do výroby.
• Komunikácia s obchodnými referentmi a obchodníkmi pri získavaní informácií k zákazníckym dopytom.
• Podieľa sa na vyhodnocovaní vyrobiteľnosti pri dopyte.
• Zodpovednosť za vyžiadanie cenových ponúk v rámci subcontractingu.
• Dohliadanie na proces vzorkovania.
• Participácia pri návrhoch riešenia prípravkov pre výrobu a downstream operácie.
• Podieľanie sa na vyhodnocovaní úspešnosti overovacej výroby/downstream-u v prípade nových projektov.
• Podpora výroby v prípade problémov súvisiacich s projektom.
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami (výroba, kvalita, logisitka).
• Aktívne spolupracuje pri zavádzaní Lean štandardov a realizuje kontroly správneho uplatňovania zavedených postupov.
• Dohliada na evidenciu výsledkov v definovanom systéme riadenej dokumentácie.
• Spolupracuje na tvorbe a aktualizácii FMEA a kontrolných plánov.
• Práca v systéme SAP a Mes Line.

- flexibilná pracovná doba
- práca s pokrokovou technológiou
- možnosť odborného aj kariérneho rastu
- prostredie dynamickej medzinárodnej spoločnosti
- bohatý sociálny program, podpora vzdelávania
- príspevok zamestnávateľa do DDS
- Odmeny pri jubileách alebo iných životných situáciách
- Dochádzkový bonus
- Výkonnostný bonus - mesačný,
- Polročná výkonnostná odmena,
- Koncoročná výkonnostná odmena,
- Príspevok na stravu vo forme obedov ZADARMO,
- Relaxačné poukážky,
- Príspevok na cestovné náklady (v prípade vzdialenosti nad 30 km úhrada cestovných nákladov podľa reálnej vzdialenosti a spotreby),
- Pitný režim zadarmo,
- Široký sociálny program (firemné akcie, darčeky, vitamínové balíčky, životné a
pracovné jubileá),
- príspevok na rekreáciu a na športovú činnosť dieťaťa
- Otvorený a ústretový manažment,
- Hodnotovo vyspelá mikroklíma,
- Stabilné zázemie, sociálna istota,
- Preplácanie nadčasovej práce,
- Dovolenka navyše.

Ďakujeme všetkých uchádzačom, ktorí budú reagovať na nami ponúkanú pracovnú pozíciu. Kontaktovať však budeme len uchádzačov pozvaných na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti s koncepciou riadenia projektovej dokumentácie zameranej na produkt
• Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
• Schopnosť argumentácie, dobré komunikačné schopnosti
• Kreativita, prezentačné a komunikačné schopnosti
• Znalosť technológie výroby prietlačného lisovania výhodou
• Znalosť koncernovej LEAN Metodiky
• Schopnosť rozumieť požiadavkám zákazníka a napomáhať k ich uplatneniu
• Nemecký jazyk - výhodou

CONSTELLIUM EXTRUSIONS LEVICE s r.o.
• patrí do divízie Constellium Automotive Structures and Industry, ako súčasť Obchodnej jednotky Soft Alloys Central Europe a koncernu Constellium , ktorý v súčasnosti zamestnáva približne 10 000 zamestnancov v 26 krajinách sveta, vrátane Slovenska,
• závod v Leviciach zamestnáva v súčasnosti približne 200 zamestnancov, a stále rastie.

Závod v Leviciach je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť založená v roku 2007, je vybavená dvoma priamymi horizontálnymi lismi o sile 44 a 45 MN a ich perifériami. Je kótovaná na burze cenných papierov v New Yorku a jej kapacita je približne 32.000 ton.

Constellium Extrusions Levice je kľúčovým hráčom na európskom aj svetovom trhu so zameraním na špeciálne vysokokvalitné hliníkové profily lisované z mäkkých Al zliatin na báze Al-Mg-SI, vrátane technicky náročných produktov pre transportný, automobilový a strojársky priemysel, tiež energetický, solárny a stavebný priemysel. Diverzifikácia odberateľského reťazca zaručuje spoločnosti flexibilitu a odolnosť voči nepriaznivým ekonomickým vplyvom a poskytuje svojím zamestnancom stabilné zázemie v neistých časoch. Spoločnosť si váži svoje ľudské zdroje a preto neustále pomáha zdolávať prekážky spôsobené pandémiou COVID, abnormálnou infláciou a inými negatívnymi javmi vynárajúcich sa v poslednom období. Jednou z hlavných zásad spoločnosti je familiárny prístup a pragmatickosť na všetkých úrovniach vedenia s cieľom udržania zdravia a stability ako základného piliera fungovania spoločnosti.

Podrobnejsie informácie najdete na stranke https://softalloys.constellium.com/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3669847  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac