Zmenový elektro-údržbár

Constellium Extrusions Levice s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 € + výkonnostná odmena + príplatky (13. plat, štvrťročný dochádzkový bonus, úhrada cestovných nákladov, príspevok na DDS, príspevok na OOPP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie elektro údržbárskych prác podľa plánov údržby
• Samostatné opravy v prípade poruchy
• Vykonávanie pravidelnej preventívnej údržby a kontroly zariadení
• Práca s PC - používanie aplikácie pre PLC diagnostiku strojov a zariadení ako užívateľ (Simatic S7)
• Zabezpečenie chodu prevádzky ,hydraulika, pneumatika, meranie veličín v rámci MaR
• Spolupráca so zmenovým mechanikom
• Evidencia opráv v rámci MaR
• Predkladanie požiadaviek na vytipované náhradné diely
• Oprava mostových žeriavov v rámci MaR
• Obsluha Automatického žeriavu – v poloautomatickom režime v rámci MaR
• Obsluha kompresorovej stanice
• Oprava plynových pecí
• Termovízna diagnostika a vypracovanie protokolu
• Vykonávanie údržby budovy – v prípade potreby
• Revízia ručného náradia a el. spotrebičov
• Nepretržitý pracovný režim

• Možnosť rozvoja a kariérneho rastu
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Mesačný výkonnostný bonus
• 13. plat
• Odmeny pri jubileách alebo iných životných situáciách
• Dochádzkový bonus
• Príspevok na dopravu
• Firemné akcie
• Profesionálne vybavenie údržbárskej dielne
• Priateľský kolektív

V prípade Vášho záujmu zasielajte životopisy v slovenskom jazyku emailom.

Ďakujeme všetkých uchádzačom, ktorí budú reagovať na nami ponúkanú pracovnú pozíciu. Kontaktovať však budeme len uchádzačov pozvaných na výberové konanie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods.3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.1.2019 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektro (silno/slabo-prúd)

Počet rokov praxe

3

• Min § 22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
• Spôsobilosť na obsluhu/ opravu žeriavu Kategória A VZV
• Spôsobilosť na obsluhu /opravu plynových zariadení
• Simatic Step 7 Serv 1-2,
• Meniče mikrometer 440,
• Základné znalosti Bezpečnostných obvody strojov
• Základné znalosti Senzorov
• Manuálna zručnosť
• Samostatnosť
• Zodpovednosť
• Schopnosť pracovať v tíme
• Anglický jazyk (základy)

CONSTELLIUM EXTRUSIONS LEVICE s r.o.
• patrí do divízie Constellium Automotive Structures and Industry, ako súčasť Obchodnej jednotky Soft Alloys Central Europe a koncernu Constellium , ktorý v súčasnosti zamestnáva približne 11 000 zamestnancov v 26 krajinách sveta, vrátane Slovenska,
• závod v Leviciach zamestnáva v súčasnosti viac ako 100 zamestnancov,
• závod v Leviciach je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť založená v roku 2007, je vybavená Priamym horizontálnym lisom o sile 44 MN a jeho perifériami.
• Constellium Extrusions Levice je kľúčovým hráčom na európskom trhu so zameraním na špeciálne vysokokvalitné hliníkové profily lisované z mäkkých zliatin, vrátane technicky náročných produktov pre transportný, automobilový a strojársky priemysel, tiež energetický a stavebný priemysel.
Podrobnejsie informácie najdete na stranke https://softalloys.constellium.com/

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Priemyselná ul. 5654/3
934 01 Levice - časť Géňa

Kontakt

ID: 3511964   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 € + výkonnostná odmena + príplatky (13. plat, štvrťročný dochádzkový bonus, úhrada cestovných nákladov, príspevok na DDS, príspevok na OOPP)