Zoraďovač

Constellium Extrusions Levice s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
asap
900 EUR/mesiacvýkonnostný bonus mesačný (základ 200 €), medziročný a ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Parametrizácia technológie obrábania, pílenia, vŕtania, ohýbania a delenia.
- Zodpovednosť za dodržiavanie kvalitatívnych parametrov výroby v rámci zverenej oblasti.
- programovanie CNC
- optimalizácia obrábacích procesov na CNC strojoch
- práca s výkresovou dokumentáciou
- riešenie problémov výroby

- Pracovné uplatnenie v mladom, dynamickom kolektíve medzinárodnej spoločnosti,
- Možnosť odborného rastu,
- Doplnkové dôchodkové pripoistenie,
- Výkonnostný bonus - mesačný,
- Medziročný a koncoročný bonus,
- Obedy zadarmo,
- Relaxačné poukážky,
- Dochádzkový bonus,
- Príspevok na cestovanie,
- Široký sociálny program (firemné akcie, darčeky, vitamínové balíčky, životné a pracovné jubileá),
- Možnosť kariérneho rastu,
- Otvorený a ústretový manažment,
- Hodnotovo vyspelá mikroklíma,
- Stabilné zázemie, sociálna istota.

Jedna sa o jeden z najmodernejších výrobných závodov svojho druhu. Automatizovaný proces s nevyhnutnou potrebou obsluhy školeným personálom - NIE PÁSOVÁ ALEBO JEDNOÚČELOVÁ OPERATÍVA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v priemyselnom podniku - výhodou
- tímovosť
- osvedčené komunikačné zručnosti, schopnosť vyjednávania a argumentácie
- ochota realizovať neustále zlepšovania
- zainteresovanosť, ochota pomôcť operátorom výroby
- zbehlosť MS-Office-aplikácií
- znalosť čítania technickej dokumentácie

CONSTELLIUM EXTRUSIONS LEVICE s r.o.
• patrí do divízie Constellium Automotive Structures and Industry, ako súčasť Obchodnej jednotky Soft Alloys Central Europe a koncernu Constellium , ktorý v súčasnosti zamestnáva približne 10 000 zamestnancov v 26 krajinách sveta, vrátane Slovenska,
• závod v Leviciach zamestnáva v súčasnosti približne 200 zamestnancov, a stále rastie.

Závod v Leviciach je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť založená v roku 2007, je vybavená dvoma priamymi horizontálnymi lismi o sile 44 a 45 MN a ich perifériami. Je kótovaná na burze cenných papierov v New Yorku a jej kapacita je približne 32.000 ton.

Constellium Extrusions Levice je kľúčovým hráčom na európskom aj svetovom trhu so zameraním na špeciálne vysokokvalitné hliníkové profily lisované z mäkkých Al zliatin na báze Al-Mg-SI, vrátane technicky náročných produktov pre transportný, automobilový a strojársky priemysel, tiež energetický, solárny a stavebný priemysel. Diverzifikácia odberateľského reťazca zaručuje spoločnosti flexibilitu a odolnosť voči nepriaznivým ekonomickým vplyvom a poskytuje svojím zamestnancom stabilné zázemie v neistých časoch. Spoločnosť si váži svoje ľudské zdroje a preto neustále pomáha zdolávať prekážky spôsobené pandémiou COVID, abnormálnou infláciou a inými negatívnymi javmi vynárajúcich sa v poslednom období. Jednou z hlavných zásad spoločnosti je familiárny prístup a pragmatickosť na všetkých úrovniach vedenia s cieľom udržania zdravia a stability ako základného piliera fungovania spoločnosti.

Podrobnejsie informácie najdete na stranke https://softalloys.constellium.com/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3324880  Dátum zverejnenia: 1.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac