Logo Constellium Automotive Žilina, s.r.o.

Špecialista nástrojárne s platom 1700€, po zapracovaní vyššie mzdové ohodnotenie

Constellium Automotive Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
ihneď
Od 1 700 EUR/mesiacZákladná mzda je 1400€. Súčasťou odmeňovania je výkonnostný bonus 20%, dochádzkový bonus 90,00€. Plus príspevok na dopravu a 13.plat. Po zapracovaní tarifný rast istý.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počas doby zaškolenia ti bude pomáhať skúsený a ochotný kolega, na ktorého sa môžeš vždy obrátiť. Naučí ťa veľa nových a zaujímavých postupov či dovedností, vďaka ktorým bude tvoja náplň práce jednoduchá a efektívna. Staneš sa naším kolegom ktorého náplňou práce je:
◾Nastavovanie, úprava strihacích a ohýbacích nástrojov
◾Vykonávať nástrojové modifikácie, opravy, úpravy a servis existujúcich nástrojov
◾Prispôsobovať a kompletizovať nástrojové diely do celkov, opravovať ich alebo
modifikovať nástroje a náradie použitím kovoobrábacích a zváracích zariadení a ručných
zariadení
◾Vykonávať kontrolu nástrojov, aby spĺňali a dosahovali potrebnú plynulosť, zhodnosť
tvarových kontúr, a kontrolu voči ostatným defektom
◾Objednávať a zabezpečovať dostupnú zásobu náhradných dielov
◾ Práca s 3D programom, Autodesk inventor LT.
◾ Vedenie, koordinovanie a zaškoľovanie tímu nástrojárov.
◾ Komunikácia s dodávateľmi a riešenie opráv priamo u dodávateľa ND

◾ 13. plat
◾ LEN RANNÁ ZMENA
◾ Dochádzkový bonus
◾ Príspevok na dopravu v závislosti od vzdialenosti, z ktorej zamestnanec dochádza
◾ Výkonnostný bonus
◾ Narodeninové poukážky
◾ 5,90€ stravné plne hradené zamestnávateľom
◾ Autobusová preprava
◾ Teambuildingové aktivity: športový deň, deň zdravia, vianočné posedenie
◾ Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer, strojár, nátrojár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

◾ Manuálna zručnosť
◾ Vzdelanie technického alebo strojárskeho
zamerania výhodou
◾ Prax vo výrobnej spoločnosti na podobnej pozícii
výhodou
◾ Flexibilná, samostatná a aktívna osobnosť
◾ Ochota učiť sa nové veci v dynamickom prostredí

Sme celosvetovým lídrom v oblasti inovatívnych hliníkových výrobkov a riešení s vysokou pridanou hodnotou určených predovšetkým pre letecký, automobilový a obalový priemysel.

Žilinský závod Constellium Automotive Žilina,s.r.o. vyrába hliníkové nárazníkové systémy a rôzne prvky pre viaceré automobilové závody. Využíva pri tom najmodernejšiu technológiu pre formovanie, obrábanie, zváranie a žíhanie za podpory špičkovo vybaveného skúšobného laboratória.
Ľuďom ponúkame nové a čisté pracovné prostredie, najmodernejšie zariadenia a technológie. Sme medzinárodná spoločnosť so slovenským manažmentom .

Spoločnosť Constellium prevádzkuje viac ako 25 výrobných závodov v Európe, Severnej a Strednej Amerike a Číne. C-TEC , technologické centrum spoločnosti nachádzajúce sa vo Voreppe vo Francúzsku a jej nové centrum v Plymouthe, MI, USA, stojí pri zrode mnohých pokročilých hliníkových zliatin a riešení.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Department
E-mail: poslať životopis
ID: 4798733  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac