Можливість для людей з України

Skladník : VZV -W1

Constellium Automotive Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
ASAP
1 240 EUR/mesiacvrátane výkonnostného bonusu 20%, dochádzkového bonusu 90,00€ a zmenových príplatkov. Plus príspevok na dopravu. Po zapracovaní tarifný rast istý.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počas doby zaškolenia ti bude pomáhať skúsený a ochotný kolega, na ktorého sa môžeš vždy obrátiť. Naučí ťa veľa nových a zaujímavých postupov či dovedností, vďaka ktorým bude tvoja náplň práce jednoduchá a efektívna. Staneš sa naším kolegom ktorý:
◾ Zabezpečuje fyzickú kontrolu prijímaného materiálu a jeho zaskladnenie
◾ Zásobuje výrobný proces požadovaným materiálom
◾ Manipuluje s obalmi, paletami a materiálom na vývoz odpadu
◾ Pripravuje materiál na expedíciu podľa štandardu
◾ Manipuluje s materiálom, zabezpečuje nakládku a vykládku tovaru
◾ Pracuje s novým vysokozdvižným vozíkom značky Jungheinrich alebo Still
◾ Obsluhuje skenery
◾ Zúčastňuje sa na pravidelných inventúrach skladovaného materiálu

◾ 13. plat
◾ Výkonnostný bonus 0-20%
◾ Dochádzkový bonus 90 eur
◾ Po 6 mesiacoch možnosť rastu do vyššej tarify
◾ Zmenové príplatky nad rámec ZP
◾ Príspevok na dopravu v závislosti od vzdialenosti, z ktorej zamestnanec dochádza
◾ Stravné lístky 5,50 eur plne hradené zamestnávateľom
◾ Narodeninové poukážky
◾Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
◾ Autobusová preprava

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax s vedením W1
Samostatný proaktívny prístup k práci
Zodpovedný prístup
Ochota pracovať na 3 zmeny
Spoľahlivosť
Komunikatívnosť a veselá povaha

Sme celosvetovým lídrom v oblasti inovatívnych hliníkových výrobkov a riešení s vysokou pridanou hodnotou určených predovšetkým pre letecký, automobilový a obalový priemysel.

Žilinský závod Constellium Automotive Žilina,s.r.o. vyrába hliníkové nárazníkové systémy a rôzne prvky pre viaceré automobilové závody. Využíva pri tom najmodernejšiu technológiu pre formovanie, obrábanie, zváranie a žíhanie za podpory špičkovo vybaveného skúšobného laboratória.
Ľuďom ponúkame nové a čisté pracovné prostredie, najmodernejšie zariadenia a technológie. Sme medzinárodná spoločnosť so slovenským manažmentom .

Spoločnosť Constellium prevádzkuje viac ako 25 výrobných závodov v Európe, Severnej a Strednej Amerike a Číne. C-TEC , technologické centrum spoločnosti nachádzajúce sa vo Voreppe vo Francúzsku a jej nové centrum v Plymouthe, MI, USA, stojí pri zrode mnohých pokročilých hliníkových zliatin a riešení.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Department
E-mail: poslať životopis
ID: 4128637  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 240 EUR/mesiac