Lean špecialista

Constellium Automotive Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva normovanie výrobných liniek a strojných zariadení
Vypracováva štandardy a dokumentáciu pre Lean a CI aktivity
Zavádza, dokumentuje a vyhodnocuje Kaizen agendu
Aktívna účasť pri hľadaní a zavádzaní procesných zmien, optimalizácia procesov
Organizácia a moderovanie WS (5S, VSM, SMED, DMAIC, ergo...)
Informovanosť a implementácia lean do povedomia zamestnancov, školenie zamestnancov
Participácia na auditoch, podpora pri zvyšovaní úrovne lean na jednotlivých oddeleniach, dohliadanie na realizáciu krokov akčného plánu
Podpora pri určovaní KPI ukazovateľov pre jednotlivé úrovne na základe cieľov spoločnosti
Benchmarking a uplatňovanie Best practice z a do závodu

13. plat
Príspevok na dopravu
Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
Mladý kolektív
Pružná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť
Analytické myslenie
Organizačné schopnosti
Komunikatívnosť
Skúsenosti na pozícií aspoň 3 roky
Znalosť normovania práce, MTM metóda výhodou

Sme celosvetovým lídrom v oblasti inovatívnych hliníkových výrobkov a riešení s vysokou pridanou hodnotou určených predovšetkým pre letecký, automobilový a obalový priemysel.

Žilinský závod Constellium Automotive Žilina,s.r.o. vyrába hliníkové nárazníkové systémy a rôzne prvky pre viaceré automobilové závody. Využíva pri tom najmodernejšiu technológiu pre formovanie, obrábanie, zváranie a žíhanie za podpory špičkovo vybaveného skúšobného laboratória.
Ľuďom ponúkame nové a čisté pracovné prostredie, najmodernejšie zariadenia a technológie. Sme medzinárodná spoločnosť so slovenským manažmentom .

Spoločnosť Constellium prevádzkuje viac ako 25 výrobných závodov v Európe, Severnej a Strednej Amerike a Číne. C-TEC , technologické centrum spoločnosti nachádzajúce sa vo Voreppe vo Francúzsku a jej nové centrum v Plymouthe, MI, USA, stojí pri zrode mnohých pokročilých hliníkových zliatin a riešení.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Department
E-mail: poslať životopis
ID: 3818500  Dátum zverejnenia: 25.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta