750 - 1 050 EUR

Operátor výroby - kmeňový zamestnanec

Constellium Automotive Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojov na základe pracovných inštrukcií
Opracovanie a odkladanie hliníkových výrobkov do balenia na základe predpísanej dokumentácie
Montáž a kompletizácia hliníkových výrobkov
Vizuálna kontrola materiálu
Triedenie chybných kusov
Balenie výrobkov na baliacom stredisku

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 750€ brutto + výkonnostný bonus + dochádzkový bonus + zmenové príplatky + príspevok na dopravu + stravné lístky

13. plat
Výkonnostný bonus
Dochádzkový bonus
Príspevok na dopravu
Zmenové príplatky
Narodeninové poukážky
Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Samostatný proaktívny prístup k práci
Zodpovedný prístup
Ochota pracovať na 3 zmeny
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť

We are a global leader in innovative and high value-added aluminium products and solutions dedicated primarily to aerospace, automotive and packaging markets. With a global network of 25+ production facilities, state-of-the-art technology centers and offices around the world, our ~13,000 employees serve our customers where they are.

Constellium operates more than 25 manufacturing sites in Europe, North & Central America and China. C-TEC , the company’s Technology Center located in Voreppe, France, and its new hub in Plymouth, MI, U.S., is at the origin of many advanced aluminium alloys and solutions.

Through our three business units - Aerospace and Transportation (A&T), Packaging and Automotive Rolled Products (P&ARP), and Automotive Structures and Industry (AS&I) - Constellium anticipates and responds to the fast-evolving market needs.

The company is headquartered in Amsterdam (The Netherlands) with corporate offices in Baltimore, MD (U.S.), Paris (France), and in Zurich (Switzerland).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

MOBIS ulica 476/4
01302 Gbeľany
www.constellium.com

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Department
E-mail: poslať životopis
ID: 3780592   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 750€ brutto + výkonnostný bonus + dochádzkový bonus + zmenové príplatky + príspevok na dopravu + stravné lístky