Údržbár - elektrikár

Constellium Automotive Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie samostatnej kontroly a opravy strojov, zariadení a výrobných liniek prevádzky v rámci kompetencií,
Zabezpečenie plynulého chodu linky, riadneho osvetlenia, potrebné úpravy pre zlepšenie pracovného prostredia
Vykonávanie údržby elektro a vedenie o tejto činnosti záznamy, dodržiavanie zásad a požiadaviek TPM
Vykonávanie preventívnej údržby strojov stanovenú výrobcom,
Odstraňovanie závad vyplývajúcich z revíznych správ,
Zabezpečenie čo najrýchlejšiu plynulú prevádzku pri výpadkoch elektrickej energie a iných výpadkoch,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 950 € brutto

13. plat
Dochádzkový bonus
Príspevok na dopravu
Výkonnostný bonus
Narodeninové poukážky
Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti (Greenfield)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojnícke

Samostatný proaktívny prístup k práci
Zodpovedný prístup
Ochota pracovať na 3 zmeny
Manuálna zručnosť
Vzdelanie elektrotechnického alebo strojárskeho
zamerania výhodou
Prax vo výrobnej spoločnosti na podobnej pozícii výhodou
Spoľahlivosť

Podnikateľské činnosti Constellium Soft Alloys Europe zabezpečujú dodávku extrudovaných hliníkových profilov so spoľahlivým a flexibilným zákazníckym servisom. Patrí k nim poradenstvo a dizajn, úprava, logistika, zabezpečenie kvality a recyklácia.

MOBIS ulica 476/4
01302 Gbeľany

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Department
E-mail: poslať životopis
ID: 3572765   Dátum zverejnenia: 4.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 950 € brutto