PLC programátor

Constellium Automotive Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.700 € brutto závislé od ksúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola a optimalizácia pracovného času stroja
Je zodpovedný za nastavovanie a údržbu elektronických nástrojov a elektronických zariadení
Podporuje údržbu pri problémoch s riadiacimi systémami
Vytvára úpravy programov pre PLC automaty
Kreslí elektronickú dokumentáciu a aktualizuje ju
Programuje roboty ABB/OTC
Stará sa o údržbu hardwaru a softwaru
Zaškoľuje majstrov v prípade zmien a zavádzania nových technológií
Podpora inžiniera kvality pri zákazníckych 8D reportoch a tvorba interných 8D reportov pre pridelené projekty
Plánovanie a organizovanie výroby pri nábehových projektoch na svojom programovom úseku s cieľom plynulej výroby produktov v požadovanej kvalite a pri dodržaní bezpečnosti práce

13. plat
Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti (Greenfield)
Pružná pracovná doba
Mladý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru (elektrotechnika)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti podmienkou, automotive výhodou
Znalosť niektorého typu PLC (ABB, Siemens, OTC apod.) a programovacích nástrojov
Pokročilá úroveň práce s PC (MS Office)
Samostatný proaktívny prístup k práci
Komunikatívnosť
Analyzovanie
Riešenie problémov

Sme celosvetovým lídrom v oblasti inovatívnych hliníkových výrobkov a riešení s vysokou pridanou hodnotou určených predovšetkým pre letecký, automobilový a obalový priemysel.

Žilinský závod Constellium Automotive Žilina,s.r.o. vyrába hliníkové nárazníkové systémy a rôzne prvky pre viaceré automobilové závody. Využíva pri tom najmodernejšiu technológiu pre formovanie, obrábanie, zváranie a žíhanie za podpory špičkovo vybaveného skúšobného laboratória.
Ľuďom ponúkame nové a čisté pracovné prostredie, najmodernejšie zariadenia a technológie. Sme medzinárodná spoločnosť so slovenským manažmentom .

Spoločnosť Constellium prevádzkuje viac ako 25 výrobných závodov v Európe, Severnej a Strednej Amerike a Číne. C-TEC , technologické centrum spoločnosti nachádzajúce sa vo Voreppe vo Francúzsku a jej nové centrum v Plymouthe, MI, USA, stojí pri zrode mnohých pokročilých hliníkových zliatin a riešení.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Department
E-mail: poslať životopis
ID: 3464539  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.700 € brutto závislé od ksúseností