Údržbár - strojár

Constellium Automotive Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 700€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denná údržba strojného výrobného zariadenia – montážna a zváracia linka
Odstraňovanie havárie strojného výrobného zariadenia
Vykonávanie preventívnej údržby podľa plánu
Realizácia nápravných opatrení na problémy spôsobené neštandardnými stavmi zariadení
Návrh, prejednávanie, realizácia zmeny a uvedenie výrobných zariadení do prevádzky
Spracovanie technického zadania pre účely výberového konania na nákup novej technológie
Správa skladu náhradných dielov,
Spolupodieľanie sa pri výstavbe nových technológií a ich rozbeh.

13. plat
Výkonnostný bonus
Dochádzkový bonus
Príspevok na dopravu
Narodeninové poukážky
Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti (Greenfield)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojnícke

Samostatný proaktívny prístup k práci
Zodpovedný prístup
Ochota pracovať na 3 zmeny
Manuálna zručnosť
Vzdelanie elektrotechnického alebo strojárskeho
zamerania výhodou
Prax vo výrobnej spoločnosti na podobnej pozícii výhodou
Spoľahlivosť

Podnikateľské činnosti Constellium Soft Alloys Europe zabezpečujú dodávku extrudovaných hliníkových profilov so spoľahlivým a flexibilným zákazníckym servisom. Patrí k nim poradenstvo a dizajn, úprava, logistika, zabezpečenie kvality a recyklácia.

MOBIS ulica 476/4
01302 Gbeľany

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Department
E-mail: poslať životopis
ID: 3448141   Dátum zverejnenia: 8.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 700€ brutto