Údržbár - strojár

Constellium Automotive Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 700€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denná údržba strojného výrobného zariadenia – montážna a zváracia linka
Odstraňovanie havárie strojného výrobného zariadenia
Vykonávanie preventívnej údržby podľa plánu
Realizácia nápravných opatrení na problémy spôsobené neštandardnými stavmi zariadení
Návrh, prejednávanie, realizácia zmeny a uvedenie výrobných zariadení do prevádzky
Spracovanie technického zadania pre účely výberového konania na nákup novej technológie
Správa skladu náhradných dielov,
Spolupodieľanie sa pri výstavbe nových technológií a ich rozbeh.

13 plat
Výkonnostný bonus
Dochádzkový bonus
Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti (Greenfield)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Samostatný proaktívny prístup k práci
Zodpovedný prístup
Ochota pracovať na 3 zmeny
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť

Podnikateľské činnosti Constellium Soft Alloys Europe zabezpečujú dodávku extrudovaných hliníkových profilov so spoľahlivým a flexibilným zákazníckym servisom. Patrí k nim poradenstvo a dizajn, úprava, logistika, zabezpečenie kvality a recyklácia.

Priemyselná ul. 5654/3
934 01 Levice
ID: 3448141   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 700€ brutto