Zmenový majster

Constellium Automotive Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 950 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za plnenie plánu výroby
Organizuje a riadi činnosť pracovníkov na zverenom úseku pre zabezpečenie výkonu všetkých požiadaviek výroby a udržiavania prevádzky.
Na zverenom úseku zodpovedá za dodržiavanie a kontrolu všetkých bezpečnostných opatrení a predpisov, vrátane predpisov protipožiarnej ochrany a zabezpečuje pre zamestnancov predpísané ochranné pomôcky a kontroluje ich používanie
Dohliada a koordinuje činnosti výrobného procesu.
Plánuje a organizuje práce v pridelenom úseku výrobného procesu.
Zabezpečuje dodržiavanie pracovných a technologických postupov.
Dodržiava stanovené časové normy a termíny, rieši výrobné prestoje a chyby vo výrobnom procese
Vedie prevádzkovú dokumentáciu.

13 plat
Výkonnostný bonus
Dochádzkový bonus
Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti (Greenfield)

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 47 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Skúsenosti s vedením zamestnancov
Proaktívny prístup k práci
Zodpovedný prístup
Ochota pracovať na 3 zmeny
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť
Komunikatívnosť

Podnikateľské činnosti Constellium Soft Alloys Europe zabezpečujú dodávku extrudovaných hliníkových profilov so spoľahlivým a flexibilným zákazníckym servisom. Patrí k nim poradenstvo a dizajn, úprava, logistika, zabezpečenie kvality a recyklácia.

Priemyselná ul. 5654/3
934 01 Levice

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Department
E-mail: poslať životopis
ID: 3448077   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 950 € brutto