Technik BOZP a PO

Constellium Automotive Žilina, s.r.o.

Miesto práce
CTPark Žilina, 583D, Gbeľany
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva funkciu technika BOZP, technika PO v súlade s platnou legislatívou
- Zabezpečuje potrebnú dokumentáciu v rámci BOZP, PO
- Spolupracuje s externou spoločnosťou v rámci ochrany životného prostredia,
odpadového hospodárstva a PZS
- Zúčastňuje sa interných ako aj externých auditov
- Zabezpečuje komunikáciu so štátnymi inštitúciami
- Objednáva, vydáva a eviduje OOPP
- Zabezpečuje reporting vedeniu spoločnosti

Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti (Greenfield)
Mladý kolektív
Pružná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Samostatný proaktívny prístup k práci
Osvedčenie Autorizovaný bezpečnostný technik
Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni je podmienkou
Tímový hráč

Podnikateľské činnosti Constellium Soft Alloys Europe zabezpečujú dodávku extrudovaných hliníkových profilov so spoľahlivým a flexibilným zákazníckym servisom. Patrí k nim poradenstvo a dizajn, úprava, logistika, zabezpečenie kvality a recyklácia.

Priemyselná ul. 5654/3
934 01 Levice
ID: 3416668   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.500 Eur