Projektový manažér FTV a Biomasových elektrárni

HABERL Investment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacKonečná mzda bude upravená podľa preukázateľných skúseností kandidáta. K mzde prináležia aj projektové odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte skúsenosti s realizáciou a prevádzkou elektrární, poznáte procesy projektového manažmentu, motivuje Vás byť pri zrode nových projektov, v tom prípade máme pre Vás skvelú pracovnú príležitosť. Ozvite sa nám!
Náplň práce:
• kompletná starostlivosť o zverený projekt
• nastavenie projektu po realizačnej a finančnej stránke,
• vyhľadávanie a komunikácia s dodávateľmi,
• vyhľadanie potenciálnych projektov
• koordinácia s projekciou, inžinieringom, dodávateľmi.

Svojich zamestnancov považujeme za hlavný pilier na ktorom staviame svoj úspech a napredovanie. Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovať v našej spoločnosti ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a benefitmi:
- kariérny rast
- osobnostný rozvoj
- práca v dynamickom tíme
- v piatok skrátená pracovná doba
- moderné kancelárie vrátanie nápojov a ovocia
- firemné akcie
- finančné bonusy
- notebook, telefón aj na súkromné účely
- motorové vozidlo

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku prostredníctvom stránky Profesia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• preukázateľná skúsenosť s riadením podobných projektov
• skúsenosti s projektovým manažmentom

Vzhľadom na komplexnosť ponúkanej pozície hľadáme samostatne uvažujúcu osobu, ktorá dokáže projektovo zastrešiť realizáciu zverených projektov, koordinovať proces prípravy a realizácie, správne delegovať jednotlivé úlohy. Dôležitá je schopnosť orientovať sa v danej problematike.

Skupina HABERL poskytuje už viac ako desať rokov prvotriedne služby v oblasti investičného bankovníctva, realitného developmentu a Private equity projektov. Viac o spoločnosti nájdete na www.haberl.sk a haberlrealestate.sk
ID: 3563702  Dátum zverejnenia: 2.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac