Office Assistant

Consortium s. r. o.

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 550 € (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je tvojou túžbou pracovať pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť? Do nášho tímu hľadáme aktívne dievča (alebo ženu) so zmyslom pre samostatnú prácu, ktoré sa dokáže rýchlo prispôsobiť a dobre zapadne do kolektívu. Ak ťa láka v oblasti financií, rada a veľa komunikuješ, organizuješ a učíš sa nové veci, v tom prípade si možno ty pre nás tá pravá. Zatiaľ nepotrebujem od teba prácu na plný úväzok, stačí na 6 hodín denne.

Náplň práce:
- administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti
- zabezpečenie chodu kancelárie, riešenie bežných prevádzkových potrieb firmy
- komunikácia s úradmi, dodávateľmi a inštitúciami
- HR agenda (evidencia dochádzky)
- príprava ekonomických reportov pre vedenie spoločnosti
- evidencia, spracovanie a príprava podkladov pre účtovnú kanceláriu

Považujeme svojich zamestnancov za hlavný pilier na ktorom staviame svoj úspech a napredovanie. Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovať v našej spoločnosti ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a benefitmi:
- profesionálne zaškolenie
- rýchly kariérny rast
- osobnostný rozvoj
- práca v mladom dynamickom tíme
- firemné dovolenky ,akcie

Svoj štruktúrovaný životopis zasielajte e-mailom na adresu: [email protected]

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Samostatnosť pri riešení úloh, organizačné zručnosti
- Reprezentatívne vystupovanie
- dôslednosť a cit pre detail
- tímový hráč
- anglický jazyk- výhodou
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- prax v administratíve a v obchode výhodou

Spoločnosť Consortium s.r.o. sa zaoberá investovaním na finančných trhoch a Private equity projektov. Vďaka nášmu know-how patríme k popredným spoločnostiam v danom segmente a prinášame našim klientom jedinečné príležitosti investovania a zhodnocovania aktív.

Trnavská cesta 74/a
831 02 Bratislava
ID: 3394210   Dátum zverejnenia: 17.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 550 € (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)