Manažér obchodného oddelenia

HABERL Investment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
základná zložka mzdy 1 500 € + odmeny vo výške až 3 500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte ambíciu vybudovať a viesť obchodný tím k úspešným výsledkom? Ste dobrý obchodník a máte radi nové výzvy? Ste ochotný svoje predajné výsledky z minulosti preukázať a skúsenosti odovzdávať ďalej?

Staňte sa súčasťou dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti Consortium s.r.o.

Nie sme MLM ani poisťovníctvo.

Náplň práce:
• vašou hlavnou úlohou bude vybudovať obchodný tím
• nastaviť adaptačný proces pre nových členov tímu, ich motivovanie a školenia
• hľadáme ambiciózneho člena tímu, ktorý vytvorí obchodnú stratégiu a následné bude riadiť obchodných aktivít na jej dosahovanie
• budete hlavnou osobou nášho obchodu a zodpovednosť za dosahované obchodné čísla bude na Vás
• hlavne hľadáme človeka, ktorý si vie vybudovať dlhodobé vzťahy k hlavným klientom v zmysle hodnôt spoločnosti

Považujeme svojich zamestnancov za hlavný pilier na ktorom staviame svoj úspech a napredovanie. Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovať v našej spoločnosti ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a benefitmi:
- profesionálne zaškolenie
- rýchly kariérny rast
- osobnostný rozvoj
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v mladom dynamickom tíme
- firemné dovolenky ,akcie
- množstvo drobných súťaží o vecné či finančné ceny
- finančné bonusy

Svoj štruktúrovaný životopis zasielajte e-mailom na adresu: [email protected]

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Samostatnosť pri riešení úloh, organizačné zručnosti
- Odolnosť voči stresu a vysoké pracovné nasadenie
- Veľmi dobré komunikačné schopnosti
- Reprezentatívne vystupovanie

Skupina HABERL poskytuje už viac ako desať rokov prvotriedne služby v oblasti investičného bankovníctva, realitného developmentu a Private equity projektov. Viac o spoločnosti nájdete na www.haberl.sk a haberlrealestate.sk
ID: 3300855  Dátum zverejnenia: 10.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy 1 500 € + odmeny vo výške až 3 500 €