Privátny bankár - wealth manager

Consortium s. r. o.

Miesto práce
Trnavská cesta 74/a, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Consortium sa nachádza v dynamickom rozvoji obchodných aktivít a momentálne hľadá nového člena skvele fungujúceho tímu.
Ak ste človek, ktorý má predaj v krvi, nadšenie pre svet financií, dar reči, zaujímate sa o klientov a viete im ponúknuť riešenie na mieru, mate dobrý nos na obchodné príležitosti, chcete si zarobiť a mať výšku príjmu aj vo svojich rukách, hľadáme práve VÁS.

Nie sme MLM , poisťovníctvo ani Call cetrum.

• aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov - súkromný investori a inštitucionálny klienti
• vedenie stretnutí a rokovaní s klientmi spoločnosti
• zisťovanie potrieb klientov a poradenstvo v oblasti investovania na finančných trhoch
• profesionálne zabezpečenie servisu pre klienta
• zodpovednosť za plnenie mesačných obchodných plánov
• vzdelávanie sa v oblasti financií a Private equity projektov
• spolupráca s vedením spoločnosti

Považujeme svojich zamestnancov za hlavný pilier na ktorom staviame svoj úspech a napredovanie. Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovať v našej spoločnosti ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a benefitmi:
- profesionálne zaškolenie
- rýchly kariérny rast
- osobnostný rozvoj
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v mladom dynamickom tíme
- firemné dovolenky ,akcie
- množstvo drobných súťaží o vecné či finančné ceny
- finančné bonusy

Svoj štruktúrovaný životopis zasielajte e-mailom na adresu: peter.soldan@consortium.sk

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2017 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- dravosť
- cieľavedomosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- príjemné priateľské vystupovanie

Spoločnosť Consortium s.r.o. sa zaoberá investovaním na finančných trhoch a Private equity projektov. Vďaka nášmu know-how patríme k popredným spoločnostiam v danom segmente a prinášame našim klientom jedinečné príležitosti investovania a zhodnocovania aktív.

Trnavská cesta 74/a
821 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Soldán
E-mail: poslať životopis
ID: 3197096   Dátum zverejnenia: 9.11.2017