Asistentka vedenia spoločnosti/Office Manager

Consilium Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiacPri polovičnom úväzku je ponúkaná hrubá mzda 600€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie administratívnej agendy súvisiacej s chodom spoločnosti
- Zodpovednosť za chod kancelárie a recepcie
(uvítanie a usadenie hostí, telefonická komunikácia s klientmi, inštitúciami a partnermi)
- Evidencia, príprava a archivácia dokumentov/zmlúv/objednávok
- Spracovanie pošty - prijímanie a odosielanie poštových zásielok
- Pomoc pri správe a údržbe IT infraštruktúry
- Asistentská podpora a pomoc pre konateľov spoločnosti
- Zodpovednosť za pokladňu - spravovanie rozpočtu kancelárie
- Spravovanie inventáru kancelárskych potrieb, a podľa potreby ich doobjednávanie
- Podľa potreby poskytovanie ďalšej administratívnej podpory vrátane plánovania stretnutí, manažovania kalendára riaditeľa spoločnosti, a taktiež vytváranie prieskumov a reportov

- Zázemie spoločnosti s príjemnou atmosférou
- Dlhodobá spolupráca
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Možnosť kariérneho rastu

Pošlite svoje CV a motivačný list v anglickom jazyku na emailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Medzinárodná spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už 4 desaťročia.
Naším poslaním je poskytovať nákladovo najefektívnejšie a efektívne technologické riešenia na recykláciu použitých nápojových obalov s cieľom zvýšiť ich opätovné používanie, a taktiež šetriť naše obmedzené prírodné zdroje.
Náš prístup odzrkadľuje potreby našich zákazníkov v poskytovaní riešení šitých na mieru pre akúkoľvek veľkosť podniku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

5

- Prax v administratíve min. 5 rokov
- Znalosť anglického jazyka na úrovni C2
- Príjemné vystupovanie, proaktívny a pozitívny prístup k práci
- Flexibilita, samostatnosť pri práci, spoľahlivosť
- Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- Zmysel pre detail, dôslednosť a schopnosť prioritizácie
- Silná proklientská orientácia
- Záujem učiť sa nové veci
- Aktívny vodič - podmienka

Consilium Consulting, s.r.o. je poradenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti executive search a poradenstva v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Spoločnosť sa zameriava prevažne na obsadzovanie pozícií na úrovni stredného a vyššieho manažmentu a seniorských a špecializovaných pozícií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4174834  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac