Business poradca

Consilium Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie aktívneho poradenstva klientom s cieľom maximálne uspokojiť potreby klientov a zároveň zisk spoločnosti.
- Hľadanie najvhodnejších úverových, investičných a iných finančných riešení pre klientov s cieľom ponúknuť klientom vhodné bankové alebo poistné produkty.
- Dodržiavanie interných metodických nariadení , etikety správania a obliekania.
- Zabezpečovanie každodennej dokumentácie, aktualizovanie a zhromažďovanie údajov.
Vykonávanie činností súvisiacich s bežnými bankovými operáciami (vklady a výbery, otváranie účtov, platobné príkazy, zmenárenské služby, výpisy z účtov, vkladné knižky, úverové produkty atď.).
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami, kompletizácia podkladov pre ďalšie bankové procesy posudzovania, overovania a schvaľovania.

- veľký priestor pre sebarealizáciu
- samostatná, zaujímavá práca
- možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoja
- možnosti kariérneho postupu

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám, prosím, svoj štruktúrovaný životopis.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť Consilium Consulting s.r.o., spracovávala Vaše osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Na osobný pohovor pozveme iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Našim klientom je stabilná banková inštitúcia pôsobiaca na Slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- predchádzajúce pracovné skúsenosti s predajom a prácou s klientmi
- osobnosť s dobrými komunikačnými schopnosťami
- proklientská orientácia
- dynamika, flexibilita, reprezentatívne vystupovanie
- orientácia na úspech

Consilium Consulting, s.r.o. je poradenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti executive search a poradenstva v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Spoločnosť sa zameriava prevažne na obsadzovanie pozícií na úrovni stredného a vyššieho manažmentu a seniorských a špecializovaných pozícií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3174178  Dátum zverejnenia: 30.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou