Poradca klienta

Consilium Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
FIX + VARIABILNÁ ZLOŽKA + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s klientom
- poskytnutie vhodných riešení a finančné poradenstvo
- poradenstvo a predaj v oblasti úverových produktov
- identifikácia obchodného potenciálu klienta
- komunikácia so špecialistami jednotlivých oblastí bankovníctva, participácia na
zložitejších obchodných prípadoch
- príprava dokumentácie a administratívna činnosť v internom systéme

- zaujímavá práca v dynamickom prostredí medzinárodnej spoločnosti
- vzdelávacie programy, rozvoj
- možnosti kariérneho postupu
- sociálne a zdravotné benefity (príspevok na zdravotnú starostlivosť, DDS)
- motivujúce finančné ohodnotenie na základe výsledkov

Prosím, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v elektronickej podobe.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť Consilium Consulting s.r.o. spracovávala Vaše osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t. j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Naším klientom je stabilná banková spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť rozvíjať svoj potenciál
- výborné komunikačné zručnosti, reprezentatívne
vystupovanie
- pozitívny prístup k práci

Consilium Consulting, s.r.o. je poradenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti executive search a poradenstva v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Spoločnosť sa zameriava prevažne na obsadzovanie pozícií na úrovni stredného a vyššieho manažmentu a seniorských a špecializovaných pozícií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2849531  Dátum zverejnenia: 22.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: FIX + VARIABILNÁ ZLOŽKA + príplatky