Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Klinika vo Viedni hľadá zubného technika/zubného asistenta

Consilatio CARE k. s.

Zahnambulatorium Wienerberg City, Hertha-Firnberg-Straße 10, 1100 Viedeň, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 800 EUR/mesiac13.a 14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zubný asistent:
asistencia pri kresle zubného lekára, objednávanie dentálnych materiálov, organizácia pacientov, starostlivosť o chod ambulancie
zubný technik:
-Zhotovovanie modelov ústnej dutiny pomocou sadrových odliatkov.
-Zhotovovanie voskových replík zubov a ústnej dutiny.
-Zhotovovanie a opravovanie koruniek, mostíkov, snímateľných náhrad a zubných aparátov.
-Komunikovanie so zubnými lekármi a čeľustnými ortopédmi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Moderne vybavená klinika vo Viedni s mladým kolektívom a profesionálnym prístupom ku klientom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubný technik, zubný asistent

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

komunikatívnosť, spoľahlivosť, praktické myslenie

Consilatio CARE sa zaoberá sprostredkovaním práce pre zdravotnícky personál ,opatrovateľov/ky a zdravotné sestry/asistentov do Rakúska. Opatrovatelia/ky vykonávajú prácu formou 24-hodinovej starostlivosti o starších alebo imobilných klientov prostredníctvom rakúskej živnosti, a to buď priamo v domácnosti klientov alebo v domovoch dôchodcov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4393503  Dátum zverejnenia: 5.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac