Senior Fyzioterapeut

ConnectedServices s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 EUR brutto + bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyšetruje, diagnostikuje a vykonáva fyzioterapiu klientov
• Nastavuje liečebný program a plán šitý na mieru
• Informuje, motivuje, vzdeláva a vedie klienta počas celého terapeutického procesu
• Kriticky vyhodnocuje terapeutický proces
• Vedie zdravotnícku dokumentáciu pacienta v systéme Medicom
• Vykonáva individuálne a skupinové cvičenia
• Aktívne sa podieľa na kontinuálnom profesionálnom rozvoji (CPD)

• Stabilné postavenie spoločnosti
• Korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
• Podpora ďalšieho vzdelávania
• Príjemné pracovné prostredie

Pozíciu ktorú uverejňujeme hľadáme pre nášho dlhoročného klienta zo Žiliny, pôsobiaceho v oblasti fyzioterapie a rehabilitácie.
Tešíme sa na vaše štruktúrované životopisy, ktoré prosíme zasielajte na emailovú adresu uvedenú v kontaktnej sekcii inzercie.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich požiadavky klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

• Ukončené min. VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore
• Min. 5 rokov skúseností ako samostatný fyzioterapeut
• Pozitívny a nadšený prístup
• Zodpovednosť a lojálnosť
• Tímový hráč
• Zmysel pre humor

• Sme tím talentovaných profesionálov, ktorí majú niekoľkoročné skúsenosti z korporácií, stredných a malých podnikov ako aj štart-upov v odvetviach ako sú FMCG, Zdravotníctvo, IT a Telco, Výroba, Služby, Verejná správa atď.
• Veríme, že každý máme talent na niečo iné a našim zámerom je doručovať služby v ktorých máme skúsenosť a prinášajú nám radosť.
• Poslaním našej spoločnosti je spájať naše skúsenosti ktoré robíme s radosťou a ľahkosťou s potrebami a požiadavkami firiem a tak sa podieľame na budovaní zdravej kondície firiem a aj našich kolegov.
• Služby ktoré ponúkame sú v oblasti riadenia ľudských zdrojov, zákazníckeho servisu, administratívy ako aj marketingu a komunikácie.
• Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

ID: 3572976   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 EUR brutto + bonusový systém