Vodič MKD (international) na nemeckú pracovnú zmluvu

Connecta s.r.o.

Miesto práce
D-33415 Verl, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú logistickú firmu so sídlom vo Verl (DE) hľadáme vodičov kamiónu:
* jazdí sa medzinárodná doprava: DE - PL, CZ, SK, HU, RO, GR, Balkán
* kamióny : DAF, MAN - EURO5 a 6, plachta, skriňa
* tovar: rôzne, najmä však kuchynský nábytok
* turnusy: dohodou (3+1, 4+1 ...)
* komunikácia s dispom cez telefón

Ak sa vodič rozhodne pracovať celý mesiac, môže spraviť veľkú pauzu doma. Prepínanie návesov je potom na SK (pre slovenských vodičov) alebo v CZ (pre českých vodičov).

Pre viac informácií volajte dole uvedené tel. číslo.

* Plat 2.000 EUR /mesiac/brutto + 100 EUR netto prémie + diéty
* diéty: podľa štátu, t.j. CZ+SK 24 EUR, HU 30 EUR atď.
* nemecká pracovná zmluva
* ubytovanie v kamiónoch.
* sprostredkovanie bez poplatkov

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať Váš životopis spolu s kópiou:
* VP
* kvalifikačnej karty
* tachografickej karty

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná špedícia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

* platné papiere: VP sk CE, karta vodiča, kvalifikačná karta
* nemecký alebo anglický jazyk - mierne pokročilý (A2- B1)
* ruský jazyk výhodou,no nie podmienkou

Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými špedíciami. Pre týchto obchodných partnerov hľadáme aj personál – vodičov (C+E) na nemecké pracovné zmluvy.

Sledujte naše inzeráty aj na FB
www.facebook.com/ConnectaLkwFahrer

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2769040  Dátum zverejnenia: 17.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v texte