Reagujte bez životopisu

Telefonický poradca klienta so slovenským a poľským jazykom

Confilogi Group

Miesto práce
Práca z domu
1 100 - 1 500 EUR/mesiacVýplata každý mesiac pozostáva z garantovaného základu: 5450 PLN netto (1200 €) a finančné bonusy okolo 1000 PLN (220 €) / mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pod značkou Confilogi Poland si nájdeš svoje miesto, ktoré ti pomôže rozvíjať tvoje obchodné zručnosti. Srdcom našej spoločnosti je prosperujúce kontaktné centrum. Sme to práve my, #confilogiteam, ktorý každý deň reaguje na potreby našich zákazníkov. Dokonca aj bez skúsenosti máme pre teba miesto - pridaj sa k nám ešte dnes ako:

Telefonický poradca klienta zo slovenským a poľským jazykom

V #confilogiteam sa môžeš tešiť na:

● zákaznícky servis v slovenčine a predaj prírodných doplnkov
● volania so zákazníkmi
● prijímanie objednávok, rozširovanie nákupných košíkov a ponúkanie najlepších riešení
● prácu na horúcej databáze potenciálnych klientov, čo znamená, že nám zaručene nikdy nedôjdu klienti

Hneď k nám zapadneš pokiaľ:

● si k dispozícii 40 hodín týždenne a to je podmienka!
● ovládaš slovenčinu na komunikatívnej úrovni a chceš ju používať v práci
● ovládaš poľštinu na veľmi dobrej úrovni - úvodné školenie prebieha v tomto jazyku
● vieš, že práca na zmeny má svoje výhody, pracujeme od 8:00-16:00, 12:00-20:00
● máš čas aj na prácu cez víkendy - voliteľne alebo povinne v závislosti od projektu - harmonogram zohľadňuje tvoje plány, takže s nami môžeš ľahko skĺbiť prácu so všetkým ostatným
● pri 8 hodinách práce ti postačí 50-minútová platená prestávka na každý deň
● máš skúsenosti v call centre alebo v predaji F2F / nemáš žiadne skúsenosti, ale chceš urobiť svoje prvé kroky a rozvíjať sa v predaji
● si komunikatívny a chceš s nami rásť
● si rodený víťaz, takže vždy dosiahneš to, čo si zaumieniš :)

V našej spoločnosti nič neukrývame:

● pracujeme na 100 % na diaľku - odkiaľ chceme :)
● spolupracujeme na základe zmluvy o pracovnej činnosti
● výplata každý mesiac pozostáva z garantovaného základu: 5450 PLN netto (1200 €) a finančné bonusy okolo 1000 PLN (220 €) / mes., to neznie zle, však?
● Od našich trénerov dostávame plnú podporu, profesionálny koučing a školenia, aby sme už od prvých pracovných dní zdokonaľovali svoje znalosti a povedomie o predaji. Takéto školenia nikde inde nenájdeš! :)
● zdravie je najdôležitejšie, preto sa o seba staráme a využívame dotácie na kartu Multisport a lekársku kliniku Medicover

Chceš sa pridať k #confilogiteam? Aplikuj!

DRUH PRACOVNÉHO POMERU: 100% NA DIAĽKU

Mzdové podmienky: 5000 - 7000 zl (1000-1500 €)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w szeroko rozumianej telefonicznej obsłudze Klienta. Naszym sercem jest prężnie działające Contact Center wspierane przez niezbędne do jego efektywnego funkcjonowania działy. Jesteśmy dojrzałym start-upem, który nieustannie się rozwija – w ciągu 5 lat istnienia zdobyliśmy kilka rynków europejskich oraz wielokrotnie powiększyliśmy swój team. I robimy to nadal!

Produkty oferowane przez naszych Partnerów to wysokiej jakości rozwiązania wspomagające utrzymanie zdrowia, urody oraz dobrego samopoczucia. Wśród bogatego asortymentu znajdują się m.in. suplementy klasy premium oraz sprzęt okołomedyczny. Nasi partnerzy stawiają na jakość, dlatego produkty są w 100% naturalne i w pełni bezpieczne. To dla nas wyróżnienie, że możemy pomagać w ich sprzedaży. Do tego potrzebujemy osób, które swoim talentem, zaangażowaniem i nietuzinkowym podejściem potrafią spełnić oczekiwania klientów. Taki właśnie jest #confilogiteam!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4183174  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac