Logo Confilogi Group

Junior špecialista pre aktívny telefonický predaj, 100% home office

Confilogi Group

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
3.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 620 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#ConfilogiTeam je prosperujúca organizácia, ktorá sa už 7 rokov podieľa na aktívnom predaji výživových doplnkov a prozdravotných produktov, reagujúcich na potreby klientov z celého Slovenska. Špecializujeme sa na rozsiahly telefonický zákaznícky servis. V súčasnosti rozširujeme náš tím, preto sa k nám pripojte ako:

Telefónny špecialista pre aktívny predaj na odchádzajúcej infolinke

Miesto výkonu práce: Vzdialené / HomeOffice

Nástup do zamestnania:  3.6.2024

Čo budete denne riešiť?

- Predaj výlučne na báze zákazníkov, ktorí používali naše výrobky
- Profesionálny zákaznícky servis a ústretovosť
- Opätovný predaj výrobkov
- Rozvíjanie svojich predajných zručností a získavanie skúseností
- Zvyšovanie nákupných košíkov

Do nášho tímu sa hodíte, ak:

- si chcete vyskúšať prácu v oblasti predaja,
- vás baví počúvať svojich priateľov, ako rozprávajú o svojich predajných úspechoch a nezvyčajných telefonátoch,
- máte osobnosť, ktorá priťahuje ľudí,
- máte radi nové výzvy a nebojíte sa prevziať zodpovednosť,
- očakávate od života viac ako ostatní a nebojíte sa po ňom siahnuť,
- máte odvahu uplatňovať netradičné riešenia a zároveň zostať profesionálom,
- ceníte si otvorenú komunikáciu, úprimnosť a prácu vo vzájomnej priateľskej atmosfére.
- osobný rozvoj a sebazdokonaľovanie sú pre vás neoddeliteľnou súčasťou života,
...potom ste možno práve vy ten človek, ktorého hľadáme, a radi vás spoznáme!

Prihláste sa k nám, ak spĺňate nasledujúce podmienky:

- Ste k dispozícii 40 h týždenne - pracujeme od pondelka do piątku
- Pracovná doba je od 8:00-16:00, ale samozrejme dá sa dohodnúť, pokiaľ potrebujete začať neskôr.
- Chcete neustále zlepšovať svoje kompetencie a stať sa sebavedomým predajcom,

Čo vám ponúkame:

-100% home office

- Komplexné úvodné školenie

- Spolupráca na základe živnostenského oprávnenia

- Stabilné zamestnanie so zárukou, že projekt neskončí (sme nezávislá spoločnosť, pôsobíme v tomto odvetví už roky)

- Individuálne školenia, tréningy, koučovanie - o dávku nových poznatkov a motivácie nebude núdza :)

- Pracovné pomôcky doručené až domov

Asi vás zaujíma, ako vyzerá odmeňovanie:

- 9,30 Euro / 1 hod

Na úplný záver si odpovedzte na 3 otázky:

- Cítite sa pri práci so zákazníkmi ako doma?

- Pojem „rodený obchodník“ sa týka práve vás?

- Veríte, že neexistujú „ťažkí“ zákazníci, len nové výzvy?

Ak ste odpovedali 3x ÁNO, smelo nám pošlite svoj životopis a uvidíme sa na pohovore :)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Sme spoločnosť špecializujúca sa na široko chápaný telefonický zákaznícky servis. Naším srdcom je prosperujúce kontaktné centrum podporované oddeleniami potrebnými pre jeho efektívne fungovanie. Sme vyspelý start-up, ktorý sa neustále rozvíja – za 7 rokov existencie sme dobyli niekoľko európskych trhov a mnohokrát rozšírili náš tím. A stále to robíme!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natalia Klebaniuk
E-mail: poslať životopis
ID: 4836332  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 620 EUR/mesiac