Asistent/ka manažéra e-shopu

Confer, s.r.o.

Miesto práce
Štiavnická 2018/7, Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 100 EUR/mesiacNástupný plat závisí od nadobudnutého vzdelania a predošlých pracovných skúseností v odbore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba textového obsahu na web s ohľadom na SEO

• Nahadzovanie vytvoreného obsahu do e-shopového systému

• Komunikácia s externými prekladateľmi a pridávanie nového obsahu na web

• Vytváranie, úprava a kontrola existujúcich súčastí menu, a podkategórií

• Starostlivosť o zalistované produkty na e-shope a listing nových produktov /nábytok a technologická sféra/

• Správa sociálnych sietí

• Vytváranie a zasielanie newsletterov

• Spolupráca s externými dodávateľmi a internými oddeleniami

• Zodpovednosť za výstupy svojej práce ako aj za ich prezentovanie

• Ďalšie aktivity v rámci marketingového oddelenia

• Príspevok na stravu nad rámec zákona

• Zdravotné prestávky na prechádzky v rámci pracovného času

• Občerstvenie pre zamestnancov hradené zamestnávateľom

• Pravidelné teambuildingy každý piatok v rámci pracovného času

• Mladý a dynamický kolektív, s ktorým sa rozhodne nebudeš nudiť

• Príjemné pracovné prostredie

V prípade, že ťa táto ponuka zaujala, pošli nám svoj ŽIVOTOPIS ✓ v SK jazyku spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM.

● V MOTIVAČNOM LISTE zdôvodni:

• čo ťa na pracovnej ponuke zaujalo?
• prečo by sme si mali vybrať práve teba?

Žiadosť uchádzača, ktorá neobsahuje motivačný list bude automaticky VYRADENÁ z výberového konania.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Mac OS - Základy
Numbers - Základy
Apple Pages - Základy
Search engine optimization (SEO) - Základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme šikovného a nekonfliktného človeka, ktorý je predovšetkým tímový hráč a zapadne do nášho priateľského kolektívu.

Zároveň očakávame schopnosť pracovať samostatne a prevziať zodpovednosť za výsledky svojej práce.

Aspoň čiastočné skúsenosti a základy marketingu sú podmienkou, všetko podstatné zaučíme. Najdôležitejšia je motivácia a ochota meniť seba samého k lepšiemu.

Sme spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj nábytku rôzneho druhu na B2B aj B2C trhu. Aktuálne pôsobíme na slovensku a 15 ďalších zahraničných trhoch. Naše projekty a značky:

ID: 4488205  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac