Disponent/ka logistiky

CONFAL a.s.

Miesto práce
Slovenská Ľupča
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacHrubá mesačná mzda + mimoriadna odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie, organizácia, optimalizácia externých prepráv
• Plánovanie, organizácia, optimalizácia interných prepráv
• Organizovanie nakládky a vykládky
• Komunikácia so zákazníkom / dodávateľom
• Predkladanie návrhov na zefektívnenie dopravy
• Komunikácia s vodičmi
• Podieľanie sa na akvizícií nových dopravcov
• Participovanie na riešení súvisiacich zákazníckych reklamácií
• Správa vozového parku

• Atraktívne mzdové ohodnotenie, motivačné bonusy
• Možnosť vzdelávania sa plne hradené firmou
• Možnosť realizovať svoj vlastný potenciál

Každému vopred ďakujeme za zaslaný životopis a záujem pracovať pre našu spoločnosť. Na pracovný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• Prax na obdobnej pozícii min. 2 roky
• Skúsenosti v oblasti logistiky sú výhodou
• Zodpovedný prístup k práci
• Výborné komunikačné zručnosti aj v anglickom jazyku

Confal a.s. je výrobcom recyklovaného hliníka a renomovaným európskym dodávateľom hliníkových zliatin pre zlievarne a rafinačných prípravkov pre oceliarsky priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4059272  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac