Manažér ľudských zdrojov, nástup ihneď

CONFAL a.s.

Miesto práce
Príboj, Slovenská Ľupča-Biotika
Termín nástupu
03.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kompletná personálna agenda (v systéme Olymp s počtom 100 -140 zamestnancov, prijímanie a prepúšťanie zamestnancov do/z pracovného pomeru) v súlade s pracovnoprávnymi predpismi v spolupráci s externou mzdárkou
• Inzercia pracovných ponúk, aktívne kontaktovanie uchádzačov a plánovanie pohovorov
• Poskytovanie podpory pre zamestnancov, manažérov
• Vypracovávanie interných predpisov, systému odmeňovania, popisov práce a ich predkladanie nadriadenému
• Komunikovanie so štátnymi inštitúciami a úradmi, školami-duálne vzdelávanie
• Zabezpečenie agendy vstupných, výstupných, periodických, povinných a komplexných preventívnych lekárskych prehliadok
• Prieskum spokojnosti zamestnancov, 1x ročne
• Koordinácia pracovníkov
• Zabezpečovanie adaptácie novým zamestnancom, vyhodnotenie
• Účasť na interných meetingoch a reportingové aktivity
• Aktualizácia internej komunikácie so zamestnancami – nástenky, FB /makreting do vnútra/
• Vyhodnocovanie nežiadúcich udalostí, zlepšovacích návrhov a podnetov pre zvýšenie bezpečnosti, mesačne
• Participácia na personálnej agende a HR controllingu
• Účasť na HR projektoch
• Tvorba obchodného plánu pre HR

Ak hľadáte spoločnosť, kde sa budete môcť rozvíjať po odbornej stránke a stať sa špecialistom vo svojom odbore, alebo Vás lákajú manažérske pozície, bude pre Vás táto pozícia správny smer.
- Priateľská atmosféra , pružná pracovná doba
- Stály fixný plat + po splnení nastavených cieľov možnosť získať zaujímavú Q odmenu
- Práca v stabilnej spoločnosti, sebarealizácia a osobnostný rast
- Poistenie za škodu spôsobenú zamestnávateľovi, zdravotné 24 hod poistenie
- Koncoročné benefity formou poukážok na vybrané služby, tovar a ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Proaktívny prístup
- Zodpovednosť a spoľahlivosť (za svoj čas a naplnenie cieľov)
- Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
- Samostatnosť
- Angličtina na úrovni minimálne B2
- Cieľ rozvíjať sa v recruiting, prípadne už aj skúsenosť

Confal a.s. je výrobcom recyklovaného hliníka a renomovaným európskym dodávateľom hliníkových zliatin pre zlievarne a rafinačných prípravkov pre oceliarsky priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3523019  Dátum zverejnenia: 23.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200