Špecialista v starostlivosti o zákazníka - Partnerské Orange centrum v Nových Zámkoch

Conectart Slovakia s. r. o.

Hlavné námestie 5, Nové Zámky, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
05/2024
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvoreného Call centra v centre Nových Zámkov hľadáme nového kolegu do tímu na projekte Orange.
Baví ťa komunikácia s ľuďmi? Zaujímaš sa o najnovšie technológie? Využi svoju šancu a pridaj sa k nám.
Máme pre teba pripravené kvalitné zaškolenie, zaujímavý plat, atraktívne benefity a partiu super kolegov. Zároveň plánujeme v roku 2024 výrazný rast, takže je tu možnosť kariérneho posunu.

Ponúkame ti stabilitu zamestnania a príjmu. 900 až 1 300 € mesačne
Súťaže o zaujímavé ceny ( telefóny, finančné poukazy, výlety)

Akcie ako Vianočný večierok, letná opekačka alebo jesenná kačka.

Ďalšie výhody:
Priateľský a dynamický kolektív
Výborná pracovná atmosféra
Podporíme ťa v tvojom kariérnom raste
Výhody formou motivačných súťaží
Ďalšie vzdelávanie a rozvoj

Podporíš svoje komunikačné schopnosti

Informácie o výberovom konaní

Ako bude vyzerať tvoj deň?
Staneš sa expertom na služby telefónneho operátora.
Všetko čo je potrebné zodpovedať zodpovieme, treba sa pýtať.
Všetko ťa naučíme, stačí len chcieť.
Máme u nás priekopníkov, čo sa za jeden rok posunuli na pozíciu Teamleader.
V manažmente je 100% zamestnancov, čo vyrástli z telefonického poradcu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

PC - Mierne pokročilý

Ako si predstavujeme nového kolegu?

Nemusíš byť vyškolený a skúsený predajca, stačí, aby si nám poslal svoj životopis a všetko ostatné ťa naučíme. Ak vieš používať Aplikácie v mobile, máš príjemné vystupovanie, rád komunikuješ, máš prehľad o zariadeniach, tak jednoznačne patríš do nášho tímu. Náplňou našej práce je vybavovanie zákazníkov k ich spokojnosti.
Pracujeme v super kolektíve, v ktorom sa navzájom podporujeme a zároveň zabávame.

Sme komerčné Call centrum, ktoré poskytuje svoje služby partnerom najmä v oblasti telekomunikácií, bankovníctva, poisťovníctva a energetiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Bakova
Tel.: +421910715155
E-mail: poslať životopis
ID: 4814688  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac