Hľadáme konzultantov pre Orange | Aj na čiastočný úväzok!

Conectart člen skupiny Genesis

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
705 - 1 410 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať profesionálom v oblasti predaja a komunikácií s klientami? ✅

Hľadáš istú prácu v neistej dobe? Chceš zapadnúť do pracovného kolektívu, v ktorom nie sme iba kolegovia, ale tiež kamaráti? Nebojíš sa výzvy a chceš sa naučiť niečo nového a pracovne sa posúvať? Pokiaľ si si odpovedal/a trikrát áno, tak si náš človek!

Do nášho tímu konzultantov spoločnosti Conectart v Nitre hľadáme nových parťákov, ktorí nám pomôžu s kontaktovaním klientov telekomunikačného velikána Orange. Týmto klientom zaisťujeme komplexné služby a ponúkame produkty, ktoré v dnešnej dobe potrebuje a využíva každý.

Pokiaľ si nikdy nič podobného nerobil/a, tak vôbec nezúfaj, všetko Ťa radi naučíme. S naším vedúcim Erikom prejdeš školením, na ktorom Ťa naučí všetko potrebné a pridá aj svoje osvedčené tipy a triky, aby si dosahoval/a čo najlepšie výsledky! Môžeme Ti ponúknuť hlavný pracovný pomer na plný alebo skrátený úväzok, pri ktorom zlepšíš svoje komunikačné schopnosti a prenikneš do tajomstiev predaja a telefonovania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kdo jsme? Největší kontaktní centrum v České republice! Naši společnost tvoří 1500 zaměstnanců na celkem 7 lokalitách po celé zemi.
Spolupracujeme s velikány na trhu, jako je například Samsung, Vodafone nebo třeba Česká spořitelna.
Našim partnerům zajišťujeme komplexní linky zákaznické péče, akvizici nových zákazníků, back office a administrativu.
ID: 4593403  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 705 EUR/mesiac