Technická podpora (se znalostí českého a anglického jazyka)

Conduent Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Sokolovská 136d, 186 00 Praha 8-Karlín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
June-July

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat jako technicky konsultant ale nemate zkušenost? Tak přijďte pracovat k nám.
Věk pro nás není důležitý ale Vaše motivace ano!

Jak u nás práce vypadá?

Budete zodpovědní za efektivní telefonickou komunikaci se zákazníky. Budou se na Vás obracet s technickými dotazy týkající se různých moderních zařízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?

• zázemí silné a stabilní společnosti;
• příjemné pracovní prostředí a kolektiv;
• vstupní školení zaměřené na procesy, produkty a komunikaci.
• následně pak průběžná odborná školení;
• příležitost profesního i osobního růstu;
• Pracovní hodiny: Pondělí – Patek od 8 hod do 5 hod.

Bonusy: Stravenky a občerstvení na pracovišti, MGM bonus.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?

• znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího,
• komunikativní znalost anglického jazyka,
• rychlou orientaci a adaptaci na zákazníkovy potřeby
• dobré komunikační schopnosti, snahu učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 3417112  Dátum zverejnenia: 11.6.2018