Kuchár pre Viking River Cruises - pohovor v Košiciach 16.5.2018

CONCORDIA Agency s.r.o.

Miesto práce
Basel, Švajčiarsko
Termín nástupu
01.06.2018
1500-2500 eur brutto / mesiac plus sprepitné 700-1000 eur/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na riečnej výletnej lodi v kuchyni v medzinárodnom kolektíve komunikujúcom v anglickom jazyku. Príprava pre hostí, ktorí sa plavia v Európe, čiže príprava raňajok, obeda i večere. Pracuje sa každý deň 6 týždňov a potom 2 týždne plateného voľna. Tento kontrakt nemá konkurenciu na trhu.

atraktívny balík kompenzácii
platené lety na loď aj z lode
pracovné zmluvy založené na 10 hodinách
platená dovolenka vypočítaná podľa Vášho platu
pevný dátum návratu na konci zmluvy
wifi zdarma na lodi 24 hodín denne
maximálne 2 osoby na kabíne (bývanie)
vnútorné a vonkajšie rekreačné priestory pre posádku
nadpriemerný plat pre odvetvie lodnej dopravy
nemecké, švajčiarske a francúzske zmluvy
platené dni dovolenky
veľké výhody vrátane zdravotného poistenia, dôchodkov, príspevku na dieťa a poistenia v nezamestnanosti
špeciálny CREW MEMBER program pre všetkých členov posádky s výhodami
intenzívne platené tréningy pred sezónou
certifikované, zamerané na prácu školenia na Vikingskej škole
príležitosti na cestovanie po celom svete
príležitosti na rast a rozvoj vo svojej kariére
intenzívne školenia, ktoré vám pomôžu uspieť v živote
zlepšenie v jazyku - hostí sú z USA, Austrálie a Veľkej Británie

Zašlite nám prosím svoju žiadosť so životopisom a fotografiou, každému uchádzačovi zašleme vyrozumenie najneskôr do 3 dní. V prípade, že od nás neobdržíte odpoveď, je možné že sa nám Váš email nedoručil. V tom prípade nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo zašlite SMS pre overenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Spoločnosť je hrdá, že celosvetovo zamestnáva takmer 6000 ľudí. Švajčiarsky manažment sa stará o riadenie od shore excursions až po catering, ak pracujete pre VIKING, ste súčasťou ich tímu. Spoločnosť sa stará o svojich zamestnancov a zabezpečuje im pravidelné školenia. Každoročne poteší mnohých zamestnancov povýšením u tých, kt. prejavia snahu a entuziazmus.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, gastronómia,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Priateľský a loyálny prístup, vysoké pracovné nasadenie, odhodlanosť, chuť sa vzdelávať.

Sme personálna agentúra, ktorá vníma ľudí ako jedinečné osobnosti. Naším cieľom je s chuťou pomáhať ľuďom zvyšovať ich potenciál a umožniť im, aby sa ich plány a túžby stali skutočnosťou. Dodávame našim klientom odvahu napredovať a prioritou pre našu spoločnosť je byť im veľkou oporou na ceste za ich snom.

CONCORDIA Agency bola založená v roku 2000, v právnej forme s.r.o. pôsobí od r. 2005. Funguje na základe povolenia ÚPSVaR č. AA/2006/1568/13251.

Certifikácia ISO 9001 je jeden z najširšie uznávaných a medzinárodne prijímaných nezávislých štandardov zabezpečenia. Naša spoločnosť získala certifikáciu ISO v odbore výberových konaní, personálneho poradenstva, tréningu a rozvoja ľudí, konzultačnej činnosti v oblasti personalistiky a pracovnoprávnej agendy, koučingu, personálneho auditu. CONCORDIA Agency s.r.o. udržiava systém manažérstva kvality spĺňa požiadavky STN EN ISO 9001:2015.

Sprostredkovanie Vášho zamestnania v zahraničí je u nás bezplatné! Nepoberáme ani žiadne skryté poplatky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3292230  Dátum zverejnenia: 30.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500-2500 eur brutto / mesiac plus sprepitné 700-1000 eur/ mesiac