Logo CONCEPT CLINIC

Sestra na oddelení pooperačnej starostlivosti

CONCEPT CLINIC

Miesto práce
Žižkova 22b, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacPodľa zákona sme povinní zverejňovať základnú mzdovú zložku (minimálnu mzdu) pre inzerované pozície. Uvedená mzda predstavuje MINIMÁLNU ODMENU NA INZEROVANÚ POZÍCIU pre kvalifikovaného kandidáta. Starostlivo zvážime odbornú kvalifikáciu a skúsenosti kandidáta a ponúkneme odmenu s prihliadnutím na tieto skutočnosti. Sme pripravení privítať v našom tíme kvalitných kandidátov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho skvelého kolektívu oddelenia jednodňovej zdravotnej starostlivosti šikovného kolegu alebo kolegyňu, ktorej náplňou práce bude:

- komplexná ošetrovateľská starostlivosť zameraná na intenzívne sledovanie a monitorovanie pacienta

​- poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti v rozsahu jednodňovej zdravotnej starostlivosti - pooperačná starostlivosť

- prípadne anestetická starostlivosť pri vykonávaní diagnostických a liečebných výkonov na operačnej sále (podľa špecializácie a skúseností)

- vedenie zdravotnej dokumentácie a ďalšej dokumentácie vyplývajúcej z platných právnych predpisov

- asistencia pri predoperačných vyšetreniach (odbery, EKG, komunikácia s laboratóriom)

- práca s informačným systémom kliniky

Bližšie informácie ohľadom pracovnej doby a podmienok budú poskytnuté na osobnom pohovore.

Ponúkame Vám prácu na klinike estetickej medicíny, príjemné pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy:
- zaujímavú a perspektívnu prácu a dlhodobú spoluprácu
- moderné a špičkové vybavenie kliniky
- profesionálny pracovný kolektív
- zamestnanecké zľavy na produkty a služby

Informácie o výberovom konaní

Vopred Vám ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.
Na osobný pohovor budeme pozývať iba kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotná sestra so špecializáciou intenzívna starostlivosť alebo anesteziológia a intenzívna starostlivosť.

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na podobnej pozícii a špecializácia v odbore je výhodou.

- Pozitívny prístup k práci
- Flexibilita a samostatnosť
- Úprimnosť, spoľahlivosť a lojalita
- Spolupatričnosť
- Potenciál vedomostne rásť a učiť sa

Spoločnosť CONCEPT CLINIC je klinika všeobecnej a estetickej medicíny. Je tu pre každého, kto hľadá špičkové služby, najmodernejšie vybavenie a holistický prístup erudovaných lekárov špecialistov a terapeutov krásy tváre aj tela. Luxusné priestory kliniky sa nachádzajú v novovybudovanej štvrti Zuckermandel v centre Bratislavy.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Oľga Bušo
E-mail: poslať životopis
ID: 4838659  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac