Plastický chirurg

CONCEPT CLINIC

Miesto práce
Zuckermandel, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacPodľa zákona sme povinní zverejňovať minimálnu mzdu pre inzerované pozície. Uvedená mzda predstavuje minimálnu odmenu pre nami ponúkanú pozíciu. K pozícii prislúcha aj VARIABILNÁ ZLOŽKA MZDY. Starostlivo zvážime odbornú kvalifikáciu a skúsenosti kandidáta a ponúkneme odmenu aj s ohľadom na dané skutočnosti. Sme pripravení privítať v našom tíme kvalitných kandidátov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme klinika estetickej medicíny, disponujeme špičkovými priestormi v centre Bratislavy a pod jednou strechou u nás nájdete vyhľadávaných špecialistov z oblasti estetickej dermatológie, cievnej aj plastickej chirurgie. Nakoľko sa naša klientela rozrastá, radi by sme posilnili náš chirurgický tím o ďalšieho špecialistu v tomto odbore. Ponúkame prácu pre skúseného chirurga alebo chirurga v atestačnej príprave.
Náplňou práce bude:
- Samostatné vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v odbore plastická chirurgia.
- Vedenie zdravotnej dokumentácie.

Ponúkame Vám prácu na klinike estetickej medicíny, príjemné pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy:
- zaujímavú a perspektívnu prácu a garantovanú dlhodobú spoluprácu
- moderné a špičkové vybavenie kliniky
- zvyšovanie odborného rastu
- profesionálny pracovný kolektív
- zamestnanecké zľavy na produkty a služby

Informácie o výberovom konaní

Vopred Vám ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

PRAX v oblasti plastickej chirurgie NUTNÁ.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Empatický a profesionálny prístup k pacientom
- Pozitívny prístup k práci
- Flexibilita a samostatnosť
- Precíznosť
- Spoľahlivosť a lojalita
- Spolupatričnosť

Spoločnosť CONCEPT CLINIC je klinika všeobecnej a estetickej medicíny. Je tu pre každého, kto hľadá špičkové služby, najmodernejšie vybavenie a holistický prístup erudovaných lekárov špecialistov a terapeutov krásy tváre aj tela. Luxusné priestory kliniky sa nachádzajú v novovybudovanej štvrti Zuckermandel v centre Bratislavy.
ID: 4011774  Dátum zverejnenia: 1.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac