Administratívna asistentka DOHODA

CONCEPT CLINIC s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.Zohľadnia sa skúsenosti a prax kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú a príjemnú kolegyňu na zabezpečenie administratívnej podpory na recepcii kliniky:
- Evidencia a rozdeľovanie pošty, skenovanie faktúr pre účtovné oddelenie
- Evidencia nákupov a vyúčtovania
- Spracovanie marketingových údajov
- Zakladanie dokumentov
- Spracovanie objednávok
- Zabezpečovanie občerstvenia pre klientov
- Podpora práce na recepcii - registrácia klientov, osobné aj telefonické vybavovanie objednávok

Pracovná doba: Pondelok - Streda od 15.00 - 19.00

Ponúkame Vám prácu na klinike estetickej medicíny, príjemné pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy:
- zaujímavú a perspektívnu prácu a garantovanú dlhodobú spoluprácu
- moderné a špičkové vybavenie kliniky
- fantastický pracovný kolektív
- školenia a zvyšovanie znalostí a zručností
- zamestnanecké zľavy na produkty a služby

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Na osobný pohovor budeme pozývať iba kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Pokladňa - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- Pozitívny prístup - veľa energie, zanietenie a osobný temperament!
- Tímový hráč
- Komunikačné a organizačné schopnosti
- Zmysel pre detail
- Úprimnosť, spoľahlivosť a lojalita
- Potenciál vedomostne rásť a učiť sa
- Angličtina alebo Nemčina na komunikatívnej úrovni, prípadne ďalší iný cudzí jazyk je výhodou

Spoločnosť CONCEPT CLINIC je zážitková klinika. Je to unikátne spojenie a vzájomná symbióza štyroch konceptov Medical, Beauty, Body a Academy. Je tu pre každého, kto hľadá špičkové služby, najmodernejšie vybavenie a holistický prístup erudovaných lekárov špecialistov a terapeutov krásy tváre aj tela. Luxusné priestory kliniky sa nachádzajú v novovybudovanej štvrti Zuckermandel v centre Bratislavy.

Adresa spoločnosti

Concept Clinic, s.r.o.
Zuckermandel, Žižkova 22B
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Green
E-mail: poslať životopis
ID: 3871172  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.