Stavbyvedúci pre developerskú spoločnosť (komerčné a rezidenčné stavby)

CONCEPT Architects s.r.o.

Miesto práce
Nitrianske Hrnčiarovce
Termín nástupu
ihneď
Návrh : 2.000,- € brutto / 12.50,-€/hod. / , v závislosti od schopností a skúseností + mesačné odmeny, benefity. Horná platová hranica pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výstavby komerčných nehnuteľností, hľadáme pozíciu Site manager. Na pozícii je veľkou výhodou skúsenosť z oblasti výstavby obchodných centier, polyfunkčných projektov/obytných komplexov a administratívnych budov.

Kandidát zodpovedá za:
Projektový manažment
- komunikáciu so subdodávateľmi ohľadom harmonogramu stavby a postupnosti prác
- zodpovedá za odovzdanie materiálu subkontraktorom
- vytvára reporty ohľadom postupu projektov
- vytvára harmonogram stavby
- kompletizuje stavebnú dokumentáciu
- kontroluje dodávky materiálu na stavbu
- zodpovedá za supervíziu vykonaných prác, jej kvalitu a kvantitu
- poskytuje technické poradenstvo subkontraktorom

People management
- komunikuje s internými zamestnancami spoločnosti a organizuje pridelených pracovníkov
- organizuje externých kontraktorov
- zodpovedá za hodnotenie zamestnancov vo svojom tíme

Považujeme svojich zamestnancov za hlavný pilier na ktorom staviame svoj úspech a napredovanie. Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovať v našej spoločnosti ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a benefitmi:
- profesionálne zaškolenie
- rýchly kariérny rast
- osobnostný rozvoj
- práca v mladom dynamickom tíme
- firemné dovolenky ,akcie
- Notebook, telefón aj na súkromné účely
- Motorové vozidlo podľa dohody aj použitie vlastného vozidla

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected] / Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• preukázateľná skúsenosť s riadením stavebných projektov
• vzdelanie v odbore stavebníctvo
• skúsenosti s projektovým manažmentom
Vzhľadom na komplexnosť ponúkanej pozície hľadáme samostatne uvažujúceho človeka, ktorý dokáže projektovo zastrešiť realizáciu zverených projektov, koordinovať ich stavebný proces, správne delegovať jednotlivé úlohy a má zmysel pre detail. Dôležitá je schopnosť orientovať sa v stavebných schémach a mať prehľad v danej oblasti.

www.concept.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3566719  Dátum zverejnenia: 29.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Návrh : 2.000,- € brutto / 12.50,-€/hod. / , v závislosti od schopností a skúseností + mesačné odmeny, benefity. Horná platová hranica pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti