Brigáda len pre študentov: Zákaznícka podpora pre ABOUT YOU s maďarským jazykom

CONCENTRIX SERVICES SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
25.10.2021
Mzdové podmienky (brutto)
6,45 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k rýchlo rastúcemu tímu jednej z najväčších spoločností z oblasti dodávania služieb zákazníckeho servisu na svete!

Náplň práce:
Pomáhať zákazníkom prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo sociálnych sietí – od výberu, cez objednávku tovaru, až po popredajnú starostlivosť o zákazníka. PRÁCA NEZAHŔŇA AKTÍVNY PREDAJ ANI TELEMARKETING

Kandidáti, ktorí uspejú vo výberovom konaní, sa budú musieť osobne dostaviť na podpis zmluvy do našich priestorov v Bratislave.

Po nástupe je potrebné absolvovať online školenie v trvaní 2 týždňov počas pracovných dní (školenie je plne hradené).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Úspešný kandidát má:
• Znalosť jazyka – maďarčina C1 a slovenčina C1
• Spoľahlivosť, dôslednosť a samostatnosť
• Ústretový prístup k zákazníkom
• Tímového ducha

Kandidáti, ktorí nespĺňajú všetky požadované kritéria nebudú z našej strany kontaktovaní.

Hi, we're Concentrix + Webhelp.

We're the tech-powered customer experience (CX) company that's creating game-changing journeys for our people and our clients and their customers.

Our people around the world have devoted their careers to ensuring every relationship is exceptional. So naturally, we're committed to creating game-changing career journeys that power our people towards greater opportunities and brighter futures.

Concentrix + Webhelp is an Equal Employment Opportunity employer - we welcome candidates from diverse backgrounds. Documented evidence of eligibility will be required from candidates as part of the recruitment process.

For information, recent news, and to follow Concentrix on Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+ and YouTube, visit www.concentrix.com and www.webhelp.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4092545  Dátum zverejnenia: 13.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6,45 EUR/hod.