Brigáda pouze pro studenty: zákaznická podpora pro ABOUTYOU s českým jazykem (slovem i písmem)

CONCENTRIX SERVICES SLOVAKIA s. r. o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.05.2021
Mzdové podmínky (brutto)
6,45 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš rád módu? Píšeš a mluvíš plynně česky? Přidej se k rychle rostoucímu týmu jedné z největších společností působících v oblasti poskytování služeb zákaznického servisu na světě!

Ty z nás děláš ABOUTYOU!

Pracovní náplň:
Pomáhat zákazníkům ABOUTYOU prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo sociálních sítí - od výběru, přes objednávku zboží, až po poprodejní péči o zákazníka. PRÁCE NEZAHRNUJE AKTIVNÍ PRODEJ ANI TELEMARKETING!

Pro pracovní pozici plynulá znalost češtiny slovem i písmem podmínkou.

Informace o náboru

S ohledem na množství uchazečů o uvedenou pozici budeme kontaktovat POUZE STUDENTY denního studia vysoké školy.

Po nástupu je potřeba absolvovat online školení v trvání 2 týdnů během pracovních dnů.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Úspěšný kandidát je studentem denního studia vysoké školy (nutnost doložit potvrzení o návštěvě školy) a má:
• Znalost jazyka – čeština C1 (primární pracovní jazyk) slovem i písmem (OVĚŘUJEME PÍSEMNÝM TESTEM!!!)
• Spolehlivost, důslednost a samostatnost
• Vstřícné jednání se zákazníky
• Týmový duch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Concentrix is a leader (Top 2) in global business services, delivering extraordinary customer, employee and user experiences for more than 650 of the world’s best brands. With a presence in more than 40 countries and a staff of more than 225,000 members who collectively speak 40+ languages, we aim to differentiate our clients in the marketplace and make them more competitive.
Built upon our experience of more than 40 years, we bring a fresh approach to the performance of business operations in the digital age. We partner with our clients to deliver end-to-end customer engagement services, technology innovations, analytics, process optimization and business improvements, aiming to provide the highest value from every customer interaction.
Concentrix is an Equal Employment Opportunity employer - we welcome candidates from diverse backgrounds. Documented evidence of eligibility will be required from candidates as part of the recruitment process.
For information, recent news, and to follow Concentrix on Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+ and YouTube, visit www.concentrix.com

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4016514  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6,45 EUR/hod.