Elektrikár

Con-Fox-Bau k.s.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
18 eur na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu vo Viedni a okolí na živnosť pre elektrikárov.

Popis práce:
1. pokladanie a ťahanie káblov
3. zapájanie rozvádzačov, zásuviek, vypínačov, svietidiel a pod.

Ide o prácu v bytoch-novostavbách a práce budú trvať 1 rok.

Dlhodobá spolupráca.
Miesto výkonu práce Viedeň.

Termín nástupu: máj 2018

Platobné podmienky: Elektrikár 18,- Eur

Informácie o výberovom konaní

Platná vyhláška min. § 21 je podmienkou!!
Živnostensky list je podmienkou!!!

Ubytovanie v blízkosti stavby zabezpečujeme my, ale každý elektrikár si ho platí sám.

Dopravu si každý zabezpečuje sám.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Práca na stavebných projektoch v Rakúsku v oblasti elektoinštalácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

NN elektroinštalácie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

lexibilita, spoľahlivosť, odborné znalosti

ConFox-Bau k.s. sprostredkováva prácu montérom suchých stavieb (sadrokartonistom) a taktiež elektrikárom v Rakúsku a to vo Viedni a najbližšom okolí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 3351132  Dátum zverejnenia: 12.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18 eur na hodinu