Angular developer programátor pre projekt evoloop

COMTEC s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.2.2023
1 800 EUR/mesiacNa základe Vašich skúseností, odbornosti a kvalifikácie, môže byť mzda dohodnutá individuálne pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská IT firma s 20ročnou tradíciou hľadá pre svoj projekt evoloop.sk Angular developer programátora, ktorý by sa podiel na dokončení, resp. inovovaní aplikácie evoloop. 80% času budeš programovať a 20% času tráviť návrhom riešení, kde je možnosť prinášať vlastné inovácie do vývoja.
Tvoja náplň práce bude:
• Vývoj frontendu pomocou technológií Angular, JavaScript, TypeScript, HTML5, CSS3
• Aktívne sa zúčastňovať pravidelných meetingov a dodržiavať princípy spojené s agilným vývojom
• Tvorba projektovej a produktovej dokumentácie, technických špecifikácii a štandardov
• Držať krok s modernými technológiami a možnosť prinášať vlastné inovácie do vývoja
• Schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom jazyku (B2)
• Vývoj frontendu pomocou technológií:
Angular (+Angular Material), JavaScript, TypeScript, HTML5 / CSS3
• Vývojové prostredie Visual Studio Code
• Verzovací systém Git (Bitbucket)
• Výhodou je znalosť backend technológií:
PHP (Nette), MySql, Docker

• podpora vzdelávania - kurzy, konferencie
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• možnosť neustáleho rastu
• pracovný notebook a všetká potrebná technológia

Napíš vlastnými slovami , prečo si najlepší kandidát, alebo čím chceš prispieť?
Prilož aj prehľad projektov na ktorých si pôsobili aj s pozíciou.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na prijatie do pracovného pomeru.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Java - Expert
PHP - Pokročilý
Microsoft Visual Studio Code - Pokročilý
GIT - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Minimálne 3 ročné skúsenosti s vývojom pomocou Angularu a znalosť súvisiacich nástrojov a knižníc

- Záujem o prácu a rozvoj v programovaní a IT technológiách

- Zodpovednosť a samostatnosť

COMTEC s.r.o., je jedným z významných dodávateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií v regióne. Zákazníkom poskytuje už 20 rokov IT riešenia zahŕňajúce analýzu potrieb, tvorbu stratégie riešení, dodávku a implementáciu technológií, konzultačné služby, školenia, servis a financovanie projektov. Viac sa o firme dozviete na www.comtec.sk
Kto sme : https://www.youtube.com/watch?v=qABN6231Khk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4476289  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac