Masérka,masér

Comptoir Touristique des Mascareignes

Miesto práce
Reunion
Termín nástupu
september 2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame maserku (masera) do mensieho hotela s restauraciou ,wellness a relaxacnou zonou . Praca v novom , peknom , tropickom prostredi v srdci ostrova Reunion.
Poskytovanie a vykonavanie roznych druhov telovych masazi.
Starostlivost o priestor wellness vratane sanity.
Zabezpecovanie vstupov do wellness.
Zodpovednost za poskytovanu uroven sluzieb.
Zabezpecovanie plynulej prevadzky hoteloveho wellnessu.
Starostlivost o spokojnost hotelovych hosti.
Podielanie sa na cistote priestorov a zariadeni v hoteli.

Praca na ostrove Reunion.
Praca v mladom kolektive.
Priatelska atmosfera.
Ubytovanie zdarma v blizkosti hotela.
Zaplatena letenka.
Trvaly pracovny pomer na 1.rok.

Ziadost a strukturovany zivotopis v slovenkom a anglickom jazyku (pripadne vo francuzkom jazyku) s fotografiou a telefonnym kontaktom zasielajte na uvedenu kontaktnu adresu.
Kontaktovat budeme len vybranych uchadzacov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Maser ,Fyzioterapeut

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Prijemne vystupovanie,komunikativnost.
Flexibilita,lojalnost.
Spolahlivost,zodpovednost,samostatnost.
Pracovne nasadenie,doslednost,preciznost.
Zrucnost.
Organizacne schopnosti.
Dobre vyzarovanie ,vdaka ktoremu zapadnete do nasho timu.

Kanopea Forest Lodge je hotelove zariadenie (domy v stromoch) situovane v zahranici v Indickom oceane na ostrove Reunion ( EU Departement Francuzka)
Hotel je vybaveny 5 vilami ,restauraciou,a wellness centrom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4588619  Dátum zverejnenia: 28.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac