Čašník/-čka Hotel U Leva, Levoča

COMPOSTELA s. r. o.

Miesto práce
Námestie Majstra Pavla, Levoča
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena alebo členku do nášho kolektívu na pozíciu čašník/-čka. Sme malý rodinný hotel na námesti v Levoči. Stále sa chceme ako reštaurácia zlepšovať a aj naďalej ponúkať kvalitné služby a osobný prístup. Veríme, že spoločne s tebou sa nám to podarí.

Tvoje úlohy:
- obsluha hostí v reštaurácii na námestí v Levoči
- dôraz na spokojnosť zákazníkov
- aktívny prístup pri riešení sťažností a špeciálnych želaní hostí
- kontrola a udržiavanie čistoty prevádzky

Naša spoločnosť kladie dôraz na kvalitu pracovných podmienok a spokojnosť nielen hostí, ale aj zamestnancov.

Ponúkame:
- konkurencieschopné platové ohodnotenie s výbornými tringeltami v sezóne (300 eur mesačne)
- koncoročný vianočný bonus
- teambuildingové podujatia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Na uchádzačoch a uchádzačkách si ceníme:
- komunikatívnosť a ľudský prístup k hosťom
- schopnosť dorozumieť sa so zahraničnými hosťami
- zodpovednosť
- nadšenie pre gastronómiu
- schopnosť pracovať v tíme
- flexibilitu
- schopnosť pracovať v dynamickom prostredí
- prax v obore
- ochotu zlepšovať sa

Rodinne vedená spoločnosť, ktorá prevádzkuje lekáreň a ubytovacie zariadenie na námestí v Levoči. Našim prvoradým cieľom je spokojnosť nie len zákazníkov ale aj našich zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3942686  Dátum zverejnenia: 16.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac