Reagujte bez životopisu

Farmaceut

COMPHARM s.r.o.

Miesto práce
Ľudovíta Okánika, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13. plat, odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do malej rodinnej lekárne hľadáme milú, komunikatívnu kolegyňu alebo kolegu, ktorého baví farmaceutické poslanie a práca s ľuďmi, je spoľahlivý a zodpovedný a ktorého náplňou práce bude:

- expedovanie liekov na lekársky predpis, expedovanie voľno-predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- poskytovanie odborného poradenstva ohľadom liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lekárne a dodržiavania správneho liečebného režimu pacientov
- príprava liečiv
- štandardné pracovné činnosti, ktoré sú súčasťou zodpovedností farmaceuta pri vykonávaní a poskytovaní lekárenskej starostlivosti ako napr. organizácia hospodárenia s liekmi, objednávanie liekov, príjem liekov, atď.

Ponúkame:

- prácu v príjemnom rodinnom prostredí
- prácu v stabilnej rodinnej firme
- príspevok na stravu
- príspevok na dopravu do zamestnania
- 8,5 hodinový pracovný čas (8.00 - 16.30)
- voľné víkendy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
NRSYS Pharmacy - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Farmaceut

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné zručnosti a proaktívny prístup k pacientovi
- zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie stanovených pravidiel
- ľudskosť a empatia

Malá rodinná lekáreň s 25 ročnou tradíciou. Príjemné pracovné prostredie. Výborná poloha a dostupnosť. Stála klientela.
ID: 3922868  Dátum zverejnenia: 11.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac