Asistent/asistentka českej aktívnej linky pre Trivago

Miesto práce
Kalinčiakova 31, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
29.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
850 € brutto + možný bonus 160€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka možnosti registrácie ubytovacím zariadeniam v Čechách do aplikácie známeho celosvetového rezervačného systému hotelov - Trivago, ktorý následne umožní zákazníkom vytvoriť rezerváciu tej najvhodnejšej izby:

  • aktívna telefonická komunikácia, oslovovanie ubytovacích zariadení (B2B)
  • telefonická komunikácia s rozhodujúcimi osobnasťami / manažérmi hotelov
  • poradenstvo a asistencia pri registrácii hotelov do systému
  • administratívne činnosti

Čo ponúkame:
  • náročná, ale pestrá pracovná náplň
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • moderný office
  • možnosť osobného rozvoja
  • flexibilné plánovanie pracovného času
  • "Member gets Member" (Poznáš niekoho, kto by u nás chcel pracovať? Predstav nám ho a môžeš získať atraktívny bonus!)
  • káva a čaje po celý deň zdarma
  • každý týždeň pre všetkých čerstvé ovocie
  • tímové akcie (teambuildingy, spoločné podujatia pre zamestnancov)
  • oddychová miestnosť (Chill-Out-Room)
  • Týždne zdravia so zdravými desiatami a masážami zadarmo
  • karta Multisport, umožňujúca neobmedzený vstup na rôzne športoviská za veľmi výhodnú cenu
  • vzdelávací program pre našich zamestnancov zadarmo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

  • čeština na dobrej komunikatívnej úrovni
  • výborné komunikačné zručnosti
  • rozvinutá PC gramotnosť
  • dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
  • dynamická, flexibilná osobnosť a odolnosť voči stresu
  • časová dostupnosť min. 20 hod/týž. - v rámci pracovnej doby PO – PI 09.00 - 18.00

Excellent customer service is our passion – in 2020, Competence Call Center has merged with TELUS International and is now a part of it. Since then, 50,000 team members are providing customer service at its best in more than 50 languages for international and well-known partners.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbora Košecová
Tel.: +421233017006
E-mail: poslať životopis
ID: 3286758  Dátum zverejnenia: 15.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 € brutto + možný bonus 160€