Obchodný zástupca pre Západné a Stredné Slovensko

COMPERIO TRADE, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.2.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná obchodná spoločnosť na potravinovom trhu prijme do svojho teamu obchodných zástupcov pre západoslovenský a stredoslovenský region.
Náplňou Vašej práce bude:
- napĺňanie obchodných cieľov a predaj vlastných produktov u nových a stálych zákazníkov (nezávislé VO, COOP,...) v rámci prideleného regionu, podpora predaja formou transfer objednávok
- vyhľadávanie nových zákazníkov,
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
- tvorba VO a MO objednávok u zákazníka
- riešenie reklamácii u zákazníka

- zázemie v stabilnej a úspešne rozvíjajúcej sa spoločnosti
- stabilné platové ohodnotenie + motivačné zložky
- PC + príslušenstvo
- služobné vozidlo
- mobilný telefón
- flexibilná pracovná doba

COMPERIO TRADE je mladá a dynamická obchodná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou. Je spoľahlivým partner pre domáce aj zahraničné potravinárske obchodné siete a takisto pre nezávislý trh. Disponuje širokou ponukou kvalitných chladených a nechladených potravín a takisto úspešnými obchodnými značkami ako je Brick či Barneys. Viď www.brick.cz

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel, Word, Powerpoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, služby

Počet rokov praxe

2

- VP sk. B nutnosťou,
- výborné komunikačné schopnosti
- cieľavedomosť, asertivita
- aktívny a samostatný prístup k práci
- zodpovednosť, lojalita, vytrvalosť, flexibilita..

Obchodno-distribučná spoločnosť v oblasti potravín
ID: 3940637  Dátum zverejnenia: 14.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac