Senior architekt

Compass, s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 5, 821 08 Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1200 Eur - 2000 Eur / na základe výkonu a pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia projektu s profesiami, kompletizácia projektov - HIP.
Projektová činnosť, uchádzač musí byť pokročilý v Revit Architektúre.

- mladý kolektív
- možnosť profesionálneho rozvoja
- príjemné pracovné prostredie
- príspevok zamestnávateľa na športové aktivity vo forme MultiSport Karty
- pitný režim / káva / čaj / ovocie k dispozícii
- 13. a 14. plat

podmienkou účasti na výberovom konaní je zaslať svoje portfólio spolu so životopisom

kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
Autodesk Revit Architecture - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

skúsenosti s realizačnými projektami aspoň 4 roky
kreativita
schopnosť samostatne koordinovať a riadiť projekt

Ateliér Compass založili v roku 2004 Matej Grébert a Juraj Benetin ako čerství absolventi Fakulty architektúry STU. Od svojho vzniku vytvorili veľmi komplexné portfólio projektov od urbanizmu cez administratívu až po interiéry, ale ich hlavnou špecializáciou sú rezidenčné projekty.

Len za ostatných päť rokov naprojektovali takmer tri tisícky bytov prevažne v Bratislave. Medzi najväčšie projekty patria rezidenčný projekt Slnečnice, ktorému sa venujú bezmála 14 rokov, rekonštrukcia bytového domu na Miletičovej ulici č. 5, rezidenčný projekt Nový Ružinov, Urban Residence na Račianskej ulici alebo Ahoj Park. V súčasnosti na nábreží Dunaja spoluvytvárajú unikátne Nové Lido. Koncom roka 2016 vyhrali súťaž na revitalizáciu celého areálu bývalej Cvernovky v Bratislave, dnes nazývanej Zwirn.

Viac projektov na www.compass.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1506104  Dátum zverejnenia: 17.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 Eur - 2000 Eur / na základe výkonu a pracovných skúseností