Ste pripravený na novú výzvu? Je ňou pozícia Regionálny manažér prevádzky na východe Slovenska

Delirest Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od vašich predchádzajúcich skúseností. Okrem základnej mzdy ponúkame aj interný systém odmeňovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte preukázateľné výsledky s vedením tímu v odbore gastronómia a ste pripravený svoju kariéru posunúť ďalej?
Nezľaknete sa vedenia viacerých pobočiek a za svoju prácu radi preberáte zodpovednosť?
Ste proklientsky zameraný a viete si s klientmi budovať dlhodobý vzťah?
Ak áno, tak čítajte ďalej, pretože možno hľadáme práve VÁS!

Do nášho týmu hľadáme skúseného manažéra, ktorý má rád gastronómiu, nebojí sa nových výziev a pre svoj tým je skutočným
lídrom.

Medzi vaše kľúčové úlohy bude patriť:
  • riadenie reštaurácii v zverenej oblasti
  • zodpovednosť za riadenie a rozvíjanie týmu všetkých zamestnancov reštaurácií
  • zabezpečenie prevádzkovej a finančnej efektivity
  • pravidelné návštevy reštaurácií v zverenej oblasti
  • komunikácia s klientmi a udržiavanie vzťahov

A čo za to u nás získate?
  • Zázemie a dlhodobý pracovný pomer v úspešnej nadnárodnej spoločnosti - znie to ako klišé, ale je to tak, a sami sme sa o tom počas posledných dvoch rokoch presvedčili, ako je to fajn, keď za vami stojí silná "matka".
  • kolegov, ktorí robia svoju prácu srdcom
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie
  • prácu založenú na dôvere a partnerstve
  • pravidelný a deklarovaný plat
  • služobné auto a telefón aj na súkromné účely
  • výplatný termín najneskôr do 7-meho dňa v mesiaci
  • kvalitné zaškolenie a výborného šéfa
  • školenia a profesionálny rozvoj
  • a ďalšie každodenné drobnosti ako kvalitné stravovanie za pár centov, pitný režim atď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

  • preukázateľné skúsenosti na obdobnej pozícii
  • skúsenosti s riadením väčšieho počtu pobočiek
  • orientácia na zákazníka a na finančné výsledky
  • chuť ďalej rozvíjať nielen seba, ale aj svoj tím a motivovať ich
  • ochota cestovať v zverenom regióne
  • znalosť odboru gastronómie
  • ťah na bránku
  • schopnosť prevziať ciele svojho regiónu

Spoločnosť Delirest Slovakia s. r. o. je líder na slovenskom trhu závodného stravovania a komplexný dodávateľ gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov. Svoje služby poskytujeme ako v priemyselných spoločnostiach, tak v business centrách, v školstve, v nemocniciach a podobne. Gastronómia, služba a servis zákazníkovi nás baví, preto túto prácu robíme viac ako 30 rokov. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho úspechu!
Základom všetkého, čo spoločnosť Delirest reprezentuje, sú ľudia, a my všetci si preto zaslúžime na pracovisku spravodlivé zaobchádzanie a rešpekt. Ak teda uvidíte niečo nesprávne, je jednoznačne zásadné, aby ste sa ozvali. Je naším právom a povinnosťou, aby sme chránili sami seba aj svojich kolegov a podporovali vysoké etické štandardy a povesť spoločnosti Delirest. Tá je odrazom hodnôt, ktoré zastávame a ktorými sa riadime: Zdravie a bezpečnosť predovšetkým, Zlepšovanie je v našej DNA, Sme lídrom v oblasti správy a riadenia, Sme zásadoví a transparentní, Hrdo sa orientujeme na výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4404325  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac