Brand Chef (šéfkuchár) pre gastronomickú spoločnosť - závodné stravovanie

Delirest Slovakia s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 600 EUR/mesiacvýsledné platové ohodnotenie závisí od skúseností budúceho kolegu v tejto oblasti, čiže sme otvorení diskusii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Compass Group - alebo spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku viac ako 27 rokov aktuálne obsadzuje pracovnú pozíciu Brand Chef.

Koho hľadáme a kto hľadá nás:
  • toho, kto má veľmi blízko ku gastronómii - naozaj srdcom a chuťou
  • teba, pre koho každodenná výzva je nielen hygiena, čistota a správna manipulácia s potravinami, ale aj spokojnosť zákazníka
  • budúceho kolegu, ktorého baví vytváranie nových receptúr, či už sezónnych alebo tematických
  • teba - ak ovládaš pravidlá HACCP, zvládaš audity, analýzu produktu z hľadiska profitability a máš skúsenosti na pozícií šéfkuchára vo verejnom stravovaní, teda v kantínach
  • a okrem toho, ak si doma vo vytváraní menu, rozpočtoch, dokážeš mentorovať šéfkuchárov a máš prezentačné zručnosti, tak si náš človek a preto neváhaj reagovať na túto pozíciu.

Základňu máme v Bratislave, pobočky po celom Slovensku, tvoje pôsobisko bude Západné Slovensko.

  • osobný a odborný rast
  • mobilný telefón
  • služobný automobil
  • notebook
  • flexibilita práce
  • skvelý kolektív

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše štruktúrované curriculum vitae spolu so žiadosťou na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť Delirest Slovakia s. r. o. je líder na slovenskom trhu závodného stravovania a komplexný dodávateľ gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov. Svoje služby poskytujeme ako v priemyselných spoločnostiach, tak v business centrách, v školstve, v nemocniciach a podobne. Gastronómia, služba a servis zákazníkovi nás baví, preto túto prácu robíme viac ako 30 rokov. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho úspechu!
Základom všetkého, čo spoločnosť Delirest reprezentuje, sú ľudia, a my všetci si preto zaslúžime na pracovisku spravodlivé zaobchádzanie a rešpekt. Ak teda uvidíte niečo nesprávne, je jednoznačne zásadné, aby ste sa ozvali. Je naším právom a povinnosťou, aby sme chránili sami seba aj svojich kolegov a podporovali vysoké etické štandardy a povesť spoločnosti Delirest. Tá je odrazom hodnôt, ktoré zastávame a ktorými sa riadime: Zdravie a bezpečnosť predovšetkým, Zlepšovanie je v našej DNA, Sme lídrom v oblasti správy a riadenia, Sme zásadoví a transparentní, Hrdo sa orientujeme na výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4072230  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac