Pokladník/Zmenová pomocná sila v kuchyni - Hlohovec

Delirest Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Hlohovec
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku v Hlohovci hľadáme pomocnú silu do kuchyne.
Ak máte skúsenosti v gastronómii, máte radi poriadok a čistotu, tak naši hostia čakajú práve na Vás!

Čo by sa od Vás očakávalo? Ako by vypadal Váš pracovný deň?
  • práca s pokladňou
  • predaj doplnkového predaju
  • dodržiavanie hygienických štandardov
  • udržiavanie čistoty na pracovisku
  • umývanie čierneho a bieleho riadu
  • príprava surovín
  • pomocné práce v kuchyni
Ide o prácu v dvojzmennej prevádzke (ranná, poobedná).

Kontaktujte nás! S podrobnosťami Vás radi oboznámime na osobnom pohovore.

U nás získate:
Kolegov, ktorí robia svoju prácu srdcom
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie
Prácu založenú na dôvere a partnerstve
  • pravidelný a deklarovaný plat
  • výplatný termín najneskôr do 7-meho dňa v mesiaci
  • preplácanie nadčasov
  • príplatky v zmysle Zákonníka práce
  • poskytovanie pracovného oblečenia
  • kvalitné zaškolenie
  • školenia a profesionálny rozvoj
  • dotované stravovanie a pitný režim
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • bezpečné pracovné podmienky s dôrazom na HSE

Tešíme sa na každú reakciu na túto pracovnú ponuku. V prípade veľkého počtu záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zmysel pre poriadok
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • tímový hráč
  • skúsenosť s predchádzajúcou prácou v kuchyni a výdajom stravy

Spoločnosť Delirest Slovakia s. r. o. je líder na slovenskom trhu závodného stravovania a komplexný dodávateľ gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov. Svoje služby poskytujeme ako v priemyselných spoločnostiach, tak v business centrách, v školstve, v nemocniciach a podobne. Gastronómia, služba a servis zákazníkovi nás baví, preto túto prácu robíme viac ako 30 rokov. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho úspechu!
Základom všetkého, čo spoločnosť Delirest reprezentuje, sú ľudia, a my všetci si preto zaslúžime na pracovisku spravodlivé zaobchádzanie a rešpekt. Ak teda uvidíte niečo nesprávne, je jednoznačne zásadné, aby ste sa ozvali. Je naším právom a povinnosťou, aby sme chránili sami seba aj svojich kolegov a podporovali vysoké etické štandardy a povesť spoločnosti Delirest. Tá je odrazom hodnôt, ktoré zastávame a ktorými sa riadime: Zdravie a bezpečnosť predovšetkým, Zlepšovanie je v našej DNA, Sme lídrom v oblasti správy a riadenia, Sme zásadoví a transparentní, Hrdo sa orientujeme na výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Blanka Beňová
E-mail: poslať životopis
ID: 4060004  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac